шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Maraton Nodle A5 за ціною від 1960 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Maraton Nodle A5

Комплектація: Габарити: 69х42х87; Батьківська ручка; Литі диски; Колеса: поліуретанові; Діаметр коліс ("): 6.5; Матеріал рами: пластик; Вікова група: від 1 до 3 років; Тип: триколісний
Колір
Тип
триколісний
Вікова група
від 1 до 3 років
Матеріал рами
пластик
Діаметр коліс
6.5 "
Колеса
поліуретанові
Литі диски
Батьківська ручка
Габарити
69х42х87 см
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4000 грн.

від 1 960  до 5 176 грн.
Біговел - трансформер Nadle A5 turquoise (Turquoise) (Біговел - трансформер Nadle A5 turquoise (Turquoise))
Rozetka.ua (Київ)
3 495 грн.
← купити
Біговел – трансформер Nadle A5 pink (Pink) (Біговел – трансформер Nadle A5 pink (Pink))
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел Maraton Nodle A5 трансформер трицикл бірюзовий (BMR0025TF)
Rozetka.ua (Київ)
4 068 грн.
← купити
Самокат біговел Maraton Sigma 5 в 1 із бортиком та додатковими колесами Сіро-рожевий
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Дитячий самокат Maraton Jetta 619A 5 в 1 білий
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Дитячий самокат Maraton Jetta 619A 5 в 1 бірюзовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий самокат Maraton Jetta 619A 5 в 1 рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Maraton NODLE A5 бірюзовий 4в1 батьківська ручка
Rozetka.ua (Київ)
5 176 грн.
← купити
Велобіг Maraton NODLE A5 рожевий 4в1 батьківська ручка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий біговел-трансформер A5 (4-в-1) Знімні педалі та батьківська ручка Бірюзовий
Rozetka.ua (Київ)
5 060 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maraton Nodle A5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Maraton Nodle A5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Maraton Nodle A5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія