шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Maraton Nodle A7 за ціною від 5132 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис Maraton Nodle A7

захисний козирок; ремені безпеки; захисний бампер; Комплектація: крила; Складаний; Підставка для ніг; Блокування керма; Батьківська ручка; Заднє гальмо: батьківський; Литі диски; Колеса: поліуретанові; Діаметр коліс ("): 9; Матеріал рами: пластик; Вікова група: від 1 до 3 років; Тип: триколісний
Колір
Тип
триколісний / трансформер /
Вікова група
від 1 до 3 років
Матеріал рами
пластик
Діаметр коліс
9 " / задніх – 8" /
Колеса
поліуретанові
Литі диски
Заднє гальмо
батьківський
Батьківська ручка
Блокування керма
Підставка для ніг
Складаний
Комплектація
крила / переднє /
захисний бампер
ремені безпеки
захисний козирок
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 132  до 5 694 грн.
Біговел-велобіг трансформер з батьківською ручкою 4в1 (трьохколісний велосипед коляска) Maraton Tri-cycle (Nodle A7) сірий
Rozetka.ua (Київ)
5 542 грн.
← купити
Біговел-велобіг трансформер з батьківською ручкою 4в1 (трьохколісний велосипед коляска) Maraton Tri-cycle (Nodle A7) бежевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел-велобіг трансформер з батьківською ручкою 4в1 (трьохколісний велосипед коляска) Maraton Tri-cycle (Nodle A7) рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий триколісний велосипед Maraton Tri-cycle Nodle A7 4-в-1 складний трансформер з батьківською ручкою регульованою спинк
Rozetka.ua (Київ)
5 290 грн.
← купити
Трьохколісний велосипед Беговел трансформер 4-в-1 Nodle A7 New pink
Rozetka.ua (Київ)
5 132 грн.
← купити
Трьохколісний велосипед Беговел трансформер 4-в-1 Nodle A7 New brown
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Трьохколісний велосипед Беговел трансформер 4-в-1 Nodle A7 New grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Триколісний велосипед-коляска Maraton Tri-cycle Nodle A7 4 в 1 складаний з поліуретановими колесами 9" та 8", Біло-коричневи
Rozetka.ua (Київ)
5 694 грн.
← купити
Триколісний велосипед-коляска Maraton Tri-cycle Nodle A7 4 в 1 складаний з поліуретановими колесами 9" та 8", Сіро-чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Триколісний велосипед-коляска Maraton Tri-cycle Nodle A7 4 в 1 складаний з поліуретановими колесами 9" та 8", Біло-рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maraton Nodle A7, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Maraton Nodle A7. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Maraton Nodle A7 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія