шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни56Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Qplay Nova EVA за ціною від 4330 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Qplay Nova EVA

Вага: 7.1; захисний козирок; ремені безпеки; захисний бампер; підстаканник; Комплектація: крила; Складаний; Поворотне сидіння; Підставка для ніг; Батьківська ручка; Литі диски; Колеса: гумові; Діаметр коліс ("): 10; Матеріал рами: алюміній; Максимальне навантаження (кг): 20; Вікова група: від 1 до 3 років
Колір
Тип
триколісний
Вікова група
від 1 до 3 років
Максимальне навантаження
20 кг
Матеріал рами
алюміній
Діаметр коліс
10 " / задніх - 7.5" /
Колеса
гумові
Литі диски
Батьківська ручка
Підставка для ніг
Поворотне сидіння
Складаний
Комплектація
крила / переднє /
підстаканник
захисний бампер
ремені безпеки
захисний козирок
Вага
7.1 кг
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 330  до 7 038 грн.
Дитячий велосипед QPlay Nova Niello складаний триколісний Blue (S700-12Nova+EvaBlue) S700-12Nova+EvaBlue
Itbox.ua (Київ)
4 330 грн.
← купити
Велосипед складаний триколісний дитячий Nova Ultimate Black S700-16NovaEvaUB
АЛЛО (Київ)
6 700 грн.
← купити
Велосипед Qplay складаний триколісний дитячий Nova Nіello Red (S700-12Nova+EvaRed)
Stls.store (Київ)
4 753 грн.
← купити
Велосипед складаний триколісний дитячий Nova Ultimate Black (S700-16NovaEvaUB) S700-16NovaEvaUB
Moyo.ua (Київ)
← купити
Велосипед складаний триколісний дитячий Qplay Nova Niello Blue (S700-12Nova+EvaBlue)
MAUDAU (Київ)
4 899 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova Niello складаний триколісний Red (S700-12Nova+EvaRed)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
4 863 грн.
← купити
Qplay Nova Niello Black (S700-12 Nova+ Eva) NovaNielloBlack(S700-12Nova+Eva)
COMFY.ua (Київ)
4 689 грн.
← купити
Дитячий триколісний велосипед Qplay Nova Niello Khaki
Timesport.com.ua (Львів)
6 418 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova Niello складаний триколісний Blue (S700-12Nova+EvaBlue)
Q-techno.com.ua (Київ)
4 658 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova Niello складаний триколісний Blue (S700-12Nova+EvaBlue) S700-12Nova+EvaBlue
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Велосипед дитячий Qplay Nova Niello Tricycle Складаний Триколісний з батьківською ручкою Blue (S700-12Nova+EvaBlue)
Rozetka.ua (Київ)
4 900 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova Niello складаний триколісний Red (S700-12Nova+EvaRed) S700-12Nova+EvaRed
Itbox.ua (Київ)
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova складаний триколісний Orange Sunset (S700-16NovaEvaOS) S700-16NovaEvaOS
Itbox.ua (Київ)
6 003 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova складаний триколісний Ultimate Black (S700-16NovaEvaUB) S700-16NovaEvaUB
Itbox.ua (Київ)
6 317 грн.
← купити
Велосипед складаний триколісний дитячий Nova Orange Sunset S700-16NovaEvaOS
АЛЛО (Київ)
← купити
Велосипед складаний триколісний дитячий Nova Niello Red S700-12Nova+EvaRed
АЛЛО (Київ)
← купити
Велосипед складаний триколісний дитячий Nova Niello Blue S700-12Nova+EvaBlue
АЛЛО (Київ)
← купити
Велосипед Qplay складаний триколісний дитячий Nova Nіello Blue (S700-12Nova+EvaBlue)
Stls.store (Київ)
← купити
Велосипед складний триколісний дитячий Qplay Nova Orange Sunset (S700-16NovaEvaOS)
Stls.store (Київ)
6 499 грн.
← купити
Велосипед складний триколісний дитячий Qplay Nova Ultimate Black (S700-16NovaEvaUB)
Stls.store (Київ)
← купити
Велосипед складаний триколісний дитячий Nova Orange Sunset (S700-16NovaEvaOS) S700-16NovaEvaOS
Moyo.ua (Київ)
← купити
Велосипед триколісний QPLAY Nova Niello складаний синій (S700-12Nova+EvaBlue) S700-12Nova+EvaBlue
Moyo.ua (Київ)
← купити
Велосипед триколісний QPLAY Nova Niello складаний червоний (S700-12Nova+EvaRed) S700-12Nova+EvaRed
Moyo.ua (Київ)
← купити
Велосипед складаний триколісний дитячий Qplay Nova Niello Red (S700-12Nova+EvaRed)
MAUDAU (Київ)
← купити
Велосипед триколісний дитячий Nova складаний Orange Sunset (S700-16NovaEvaOS)
MAUDAU (Київ)
6 699 грн.
← купити
Велосипед триколісний дитячий Nova складаний Ultimate Black (S700-16NovaEvaUB)
MAUDAU (Київ)
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova Niello складаний триколісний Blue (S700-12Nova+EvaBlue)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
4 450 грн.
← купити
Qplay Nova Orange Sunset (S700-16NovaEvaOS) NovaOrangeSunset(S700-16NovaEvaOS)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Qplay Nova Ultimate Black (S700-16NovaEvaUB) NovaUltimateBlack(S700-16NovaEvaUB)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Qplay Nova Niello Blue (S700-12Nova+EvaBlue) Nova NielloBlue(S700-12Nova+EvaBlue)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Qplay Nova Niello Red (S700-12Nova+EvaRed) Nova NielloRed(S700-12Nova+EvaRed)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova Niello складаний триколісний Red (S700-12Nova+EvaRed)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 093 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova складаний триколісний Orange Sunset (S700-16NovaEvaOS)
Q-techno.com.ua (Київ)
6 496 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova складаний триколісний Ultimate Black (S700-16NovaEvaUB)
Q-techno.com.ua (Київ)
6 579 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova Niello складаний триколісний Red (S700-12Nova+EvaRed) S700-12Nova+EvaRed
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova складаний триколісний Orange Sunset (S700-16NovaEvaOS) S700-16NovaEvaOS
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova складаний триколісний Ultimate Black (S700-16NovaEvaUB) S700-16NovaEvaUB
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Велосипед дитячий Qplay Nova Niello Tricycle Складаний Триколісний з батьківською ручкою Red (S700-12Nova+EvaRed)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед складаний триколісний Qplay Nova Ultimate Black (S700-16NovaEvaUB)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед складаний триколісний Qplay Nova Orange Sunset (S700-16NovaEvaOS)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий 3-колісний велосипед Qplay Nova Niello Blue 4534, 5061047480434
Rozetka.ua (Київ)
5 050 грн.
← купити
Дитячий 3-колінний велосипед QPlay Nova Ultimate Black, S700-16NovaEvaUB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий 3-колінний велосипед QPlay Nova Gentle Mint, S700-16NovaEvaGM
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий 3-колінний велосипед QPlay Nova Orange Sunset, S700-16NovaEvaOS
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova Niello складаний триколісний Red
Rozetka.ua (Київ)
5 557 грн.
← купити
Складаний триколісний велосипед Qplay Nova Niello Khaki від 10 місяців до 6 років (qp-5242)
Rozetka.ua (Київ)
5 922 грн.
← купити
Складаний триколісний велосипед Qplay Nova Niello Black від 10 місяців до 6 років (qp-5241)
Rozetka.ua (Київ)
5 984 грн.
← купити
Складаний триколісний велосипед Qplay Nova Niello Blue від 10 місяців до 6 років (qp-4534)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova складаний триколісний Orange Sunset (S700-16NovaEvaOS)
Rozetka.ua (Київ)
6 934 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova Niello складаний триколісний Red (S700-12Nova+EvaRed)
Rozetka.ua (Київ)
5 489 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova Niello складаний триколісний Blue (S700-12Nova+EvaBlue)
Rozetka.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova складаний триколісний Ultimate Black (S700-16NovaEvaUB)
Rozetka.ua (Київ)
7 038 грн.
← купити
Складаний триколісний велосипед Nova Niello, Qplay (red)
Rozetka.ua (Київ)
5 929 грн.
← купити
Складаний триколісний велосипед Nova Niello, Qplay (blue)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед триколісний складаний Qplay Nova Niello, Blue
Rozetka.ua (Київ)
5 440 грн.
← купити
Велосипед триколісний складаний Qplay Nova Niello, Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Qplay Nova EVA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Qplay Nova EVA. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Qplay Nova EVA у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія