шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни67Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Qplay Nova+ Rubber за ціною від 5950 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Qplay Nova+ Rubber

Вага: 7.5; Габарити: 100x48x92; захисний козирок; ремені безпеки; захисний бампер; сумка для речей; багажник; Комплектація: крила; Складаний; Поворотне сидіння; Підставка для ніг; Батьківська ручка; Колеса: надувні гумові; Матеріал рами: алюміній; Тип: триколісний
Колір
Тип
триколісний
Матеріал рами
алюміній
Колеса
надувні гумові
Батьківська ручка
Підставка для ніг
Поворотне сидіння
Складаний
Комплектація
крила / переднє /
багажник
сумка для речей
захисний бампер
ремені безпеки
захисний козирок
Габарити
100x48x92 см
Вага
7.5 кг
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  9000 грн.

від 5 950  до 9 200 грн.
Дитячий велосипед QPlay Nova+ Rubber складаний триколісний Desert Yellow (S700-17Nova+RubberDY) S700-17Nova+RubberDY
Itbox.ua (Київ)
8 400 грн.
← купити
Велосипед складаний триколісний дитячий Nova+ Rubber Gentle Mint S700-17Nova+RubberGM
АЛЛО (Київ)
← купити
Велосипед складний триколісний дитячий Qplay Nova+ Rubber Desert Yellow (S700-17Nova+RubberDY)
Stls.store (Київ)
8 148 грн.
← купити
QPlay S700-17Nova+RubberOS
Mallprix.com (Київ)
7 985 грн.
← купити
Велосипед триколісний дитячий Nova+ Rubber складаний Desert Yellow (S700-17Nova+RubberDY)
MAUDAU (Київ)
← купити
Велосипед складаний триколісний дитячий Nova+ Rubber Orange Sunset (S700-17Nova+RubberOS) S700-17Nova+RubberOS
Moyo.ua (Київ)
← купити
Qplay Nova+ Rubber Desert Yellow (S700-17Nova+RubberDY) Nova+ RubberDesertYellow(S700-17Nova+RubberDY)
COMFY.ua (Київ)
8 399 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova+ Rubber складаний триколісний Desert Yellow (S700-17Nova+RubberDY)
Q-techno.com.ua (Київ)
8 133 грн.
← купити
Дитячий триколісний велосипед Qplay Nova+ Rubber Golden
Redprice.sale (Львів)
8 001 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Nova+ Rubber складаний триколісний Desert Yellow (S700-17Nova+RubberDY) S700-17Nova+RubberDY
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Qplay Nova+ Rubber, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Qplay Nova+ Rubber. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Qplay Nova+ Rubber у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія