шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кухонний комбайн Mesko MS 4217 за ціною від 3129 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Mesko MS 4217

Вага (кг): 3.8; Матеріал корпуса: пластик; Програми: Основний матеріал чаші: метал; Кількість швидкостей: 6; Потужність (Вт): 700; Ємність чаші (л): 3.5; основна чаша: основна чаша; Тип: планетарний міксер
Колір
Типпланетарний міксер
Комплектація
Насадкиосновна чаша
Аксесуаривіничок для збивання
бітер для перемішування
насадка / гак для замішування тіста
Характеристики
Ємність чаші3.5 л
Потужність700 Вт
Кількість швидкостей6
Інше
Основний матеріал чашіметал
Матеріал корпусапластик
Вага3.8 кг
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Mesko MS 4217:
• Захисна кришка від розбризкування з отвором для продуктів
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 129  до 3 477 грн.
Планетарний міксер - тістоміс Mesko MS-4217 Black
Goldtech.ua (Полтава)
3 477 грн.
← купити
Тістоміс планетарний Mesko MS 4217 1200 Вт 3.5 л 6 швидкостей чаша нержавіюча сталь
MAUDAU (Київ)
3 129 грн.
← купити
Планетарний міксер - тістоміс Mesko MS-4217 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Міксер планетарний 1200Вт Mesko MS 4217
Rozetka.ua (Київ)
3 415 грн.
← купити
Тістоміс Mesko MS 4217 (Black) (02418)
Rozetka.ua (Київ)
3 278 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mesko MS 4217, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний комбайн Mesko MS 4217. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний комбайн Mesko MS 4217 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія