шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
MikroTik (підключення інтернету (wan))
SIM-картка (5G)
Каталог товарів

Ціни99Опис Відгуки42Обговорення1Корисне3Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер MikroTik hAP Lite Tower за ціною від 993 грн.
Відео 13Фото 5

Характеристики та опис MikroTik hAP Lite Tower

Робоча температура (°C): -20 °C ~ +70; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка VPN; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); NAT; Антена: внутрішня; Швидкість LAN-портів: 100 Мбіт/сек; LAN: Кількість LAN портів: 3 порти; Швидкість WAN портів: 100 Мбіт/сек; WAN: Кількість WAN портів: 1 порт
Рейтинг моделі: 5 з 5 (42 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Кількість LAN портів
3 порти
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
внутрішня
Функції та можливості
NAT
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
підтримка VPN
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  950 грн.    до  1450 грн.

0
1
11
30
Микротік, просто Мікротік, що ще треба сказати?
28 березня 2023, 07:36 #
Переваги:Якість, надійність, ціна, хороший сигнал wi-fi як для невеликої квартири, абсолютнійша гнучкість налаштування (кто знає той розуміє), яка і не снилася решті домашніх роутерів розпіарених брендів.

Недоліки:Нема 5Ггц Wi-fi (але ж ми економимо, що ви хотіли?),
Пересічний користувач, який далі ютуба і якогось геншина не заходить, може збожеволіти з інтерфейсу і загальних налаштувань (для вас є інші оверпрайснуті роутери з розсипом "ефективних" антен), інші можуть скористатися гуглом і не потрібно бути сисадміном, щоб його налаштувати

Коментар:Поставив та забув. Благо довели до розуму швидке налаштування і не доводиться тепер надто сильно танцювати з бубном.

Автор: liila  пользуюсь MikroTik hAP Lite Tower кілька місяців

Показано 1 з 42 відгуків
ще 10 відгуків
Экспресс-обзор MikroTik hAP lite RB941-2nD-TC
Инструкция к MikroTik RB941-2nD-TC
Инструкция к Router OS
від 993  до 2 002 грн.
Маршрутизатор MikroTik hAP LITE RB941-2nD-TC
Secur.ua (Київ)
1 018 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB941-2ND-TC, 650MHz and 32MB RAM (hAP lite) RB941-2ND-TC
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
1 265 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
A-techno.com.ua (Київ)
1 165 грн.
← купити
Mikrotik Маршрутизатор Mikrotik hAP lite White (RB941-2nD-TC)
MTA.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP lite TC (RB941-2ND-TC) RB941-2ND-TC
Click.ua (Київ)
993 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC) RB941-2ND-TC
Itbox.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор MIKROTIK RB941-2ND-TC
FOXTROT.UA (Київ)
1 002 грн.
← купити
Mikrotik RB941-2ND-TC (hAP lite TC) Маршрутизатор
Ntools.com.ua (Київ)
1 086 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер Mikrotik hAP lite TC RB941-2ND-TC (N300, 650MHz/32Mb, 4x10/100 Ethernet p
ШО (Київ)
1 106 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP lite (RB941-2nD-TC) RB941-2nD-TC
Openshop.ua (Київ)
1 561 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
Цифра (Київ)
← купити
Mikrotik RB941-2ND-TC
Mallprix.com (Київ)
1 071 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP lite TC (White/Blue) RB941-2ND-TC
Jabko.ua (Львів)
1 109 грн.
← купити
Маршрутизатор (роутер) MikroTik hAP lite TC (RB941-2nD-TC) RB941-2nD-TC
Skay.ua (Одеса)
1 335 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC) RB941-2ND-TC
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер Mikrotik hAP lite TC RB941-2ND-TC
Telemart.ua (Київ)
1 019 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik HAP Lite (RB941-2ND-TC)
Redprice.sale (Львів)
1 137 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik HAP Lite (RB941-2ND-TC)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 140 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP lite ТС (RB941-2nD-TC) RB941-2nD-TC
E-server.com.ua (Київ)
1 033 грн.
← купити
Маршрутизатор MicroTik hAP lite TC (RB941-2nD-TC) White-Blue RB941-2nD-TC
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite White (RB941-2nD-TC)
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор MikroTik RB941-2ND-TC
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 400 грн.
← купити
Беспровідний маршрутизатор MikroTik hAP lite TC RB941-2nD-TC
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP lite (RB941-2nD-TC) RB941-2ND-TC
Comtrading.ua (Київ)
1 305 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik RB941-2nD-TC "hAP lite TC" RB941-2nD-TC
Nkt.ua (Київ)
1 054 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP lite TC RB941-2ND-TC (N300, 650MHz/32Mb, 4x10/100 Ethernet ports, 1,5 dBi, Tower Case
Sota.store (Київ)
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP lite TC (RB941-2ND-TC)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
1 059 грн.
← купити
Mikrotik hAP lite (RB941-2nD-TC)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Iнтернет роутер MikroTik hAP lite TC
Citrus.ua (Київ)
← купити
Mikrotik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC) — Wi-FI роутер 2.4 ГГц 802.11n 4xFE RB941-2nD-TC
Comtrade.ua (Київ)
1 122 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik RouterBoard RB941-2ND-TC
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 159 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC) RB941-2nD-TC
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Wi-Fi роутер MikroTik hAP lite TC RB941-2ND-TC
Zhuk.ua (Київ)
1 040 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP lite TC (RB941-2nD-TC)
Кібернетики (Київ)
← купити
Mikrotik RB941-2nD-TC
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 057 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP lite TC RB941-2ND-TC (N300, 650MHz/32Mb, 4x10/100 Ethernet ports, 1,5 dBi, Tower Case
Foroom.com.ua (Київ)
1 090 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB941-2ND-TC
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
1 170 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RouterBoard RB941-2ND-TC
MAUDAU (Київ)
1 282 грн.
← купити
Mikrotik hAP lite (RB941-2nD-TC) RB941-2nD-TC
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB941-2ND-TC, 650MHz and 32MB RAM (hAP lite) 244274
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 286 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik HAP Lite (RB941-2ND-TC)
Timesport.com.ua (Львів)
1 134 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik HAP Lite (RB941-2ND-TC)
Tomdom.in.ua (Львів)
1 143 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik HAP Lite (RB941-2ND-TC)
Saren.com.ua (Львів)
1 144 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC) White-Blue RB941-2ND-TC
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор Mikrotik (RB941-2ND-TC) 244274
Skay.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik HAP Lite (RB941-2ND-TC)
Timesport.com.ua (Львів)
1 657 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB941-2ND-TC, 650MHz та 32MB RAM (hAP lite)
MAUDAU (Київ)
1 364 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP lite (RB941-2nD-TC)
MAUDAU (Київ)
1 284 грн.
← купити
Роутер Mikrotik hAP lite TC RB941-2nD-TC 4 LAN 10/100Mb
MAUDAU (Київ)
1 484 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP lite TC (RB941-2ND-TC)
MAUDAU (Київ)
1 250 грн.
← купити
MikroTiK Маршрутизатор hAP lite TC E-RB941-2nD-TC
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP lite (RB941-2nD-TC) NW54324
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 211 грн.
← купити
Роутер Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 392 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP lite TC
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор hAP lite TC MikroTiK (2000003285532)
Rozetka.ua (Київ)
1 532 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 288 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC) (16943)
Rozetka.ua (Київ)
1 457 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP lite TC (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 061 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер-маршрутизатор MikroTik hAP lite TC RB941-2ND-T (RB941-2nD-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 445 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP Lite TC RB941-2nD-TC 300Мбіт/с
Rozetka.ua (Київ)
1 682 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB941-2ND-TC 650MHz 32MB RAM hAP lite 2.4ГГц
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер MikroTik hAP lite TC Wi-Fi 4 (802.11n) 300 Мбіт/сек Вбудовані антени (р.124 х 100 х 54 мм)
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP liteTC (RB941-2nD-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 231 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi MIKROTIK hAP lite (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 244 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik RouterBoard RB941-2ND-TC
Rozetka.ua (Київ)
1 309 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP lite TC (RB941-2ND-TC) Grey 20794
Rozetka.ua (Київ)
1 375 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi MIKROTIK hAP lite (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 283 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite TC RB941-2ND-TC
Rozetka.ua (Київ)
1 237 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер-маршрутизатор MikroTik hAP lite TC RB941-2ND-T (RB941-2nD-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 455 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP lite TC (RB941-2nD-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 098 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP lite TC (RB941-2nD-TC)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP lite (RB941-2nD-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 538 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB941-2ND-TC 650MHz 32MB RAM hAP lite 2.4ГГц
Rozetka.ua (Київ)
1 684 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP Lite TC RB941-2nD-TC 300Мбіт/с
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Роутер Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 407 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 369 грн.
← купити
Роутер MikroTik hAP lite (RB941-2nD-TC)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB941-2ND-TC 650MHz and 32MB RAM hAP lit Blue-Whitee
Rozetka.ua (Київ)
1 540 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC) (160078)
Rozetka.ua (Київ)
1 487 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB941-2ND-TC, 650MHz та 32MB RAM (hAP lite)
Rozetka.ua (Київ)
1 501 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 481 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP Lite tc (rb941-2nd-tc)
Rozetka.ua (Київ)
1 385 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP lite TC (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP lite TC (RB941-2ND-TC) Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP lite TC
Rozetka.ua (Київ)
2 002 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 359 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB941-2nD-TC
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP lite TC
Rozetka.ua (Київ)
1 659 грн.
← купити
Роутер Mikrotik hAP lite TC RB941-2nD-TC 4 LAN 10/100Mb
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP lite TC (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 239 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP lite TC RB941-2ND-TC (N300, 650MHz/32Mb, 4x10/100 Ethernet ports, 1,5 dBi, Tower Case
Rozetka.ua (Київ)
1 206 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 233 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP lite TC (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 602 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB941-2ND-TC, 650MHz та 32MB RAM (hAP lite)
Rozetka.ua (Київ)
1 611 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB941-2ND-TC 650MHz 32MB RAM hAP lite 2.4ГГц
Rozetka.ua (Київ)
1 547 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP Lite TC RB941-2nD-TC 300Мбіт/с
Rozetka.ua (Київ)
1 568 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND-TC)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MikroTik hAP Lite Tower, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер MikroTik hAP Lite Tower. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер MikroTik hAP Lite Tower у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія