шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни113Опис Відгуки18Обговорення1Корисне3Аксесуари10+
Купити wi-Fi адаптер MikroTik hAP ac за ціною від 4980 грн.
Відео 37Фото 9

Характеристики та опис MikroTik hAP ac

Вага (г): 500; Габарити (мм): 114x137x29; Робоча температура (°C): -40 °C ~ +70; PoE (вихід): пасивний; PoE (вхід): пасивний; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка VPN; файл-сервер; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); NAT;ять: 16 МБ; Flash-пам'ять: 128 МБ; Оперативна пам'
Рейтинг моделі: 4 з 5 (18 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
3G-модем (USB)
4G (LTE) модем (USB)
SFP
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Кількість LAN портів
4 порти
Wi-Fi антен
3 шт.
Тип антен
внутрішня
Функції та можливості
NAT
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
файл-сервер
підтримка VPN
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
PoE (вхід)
пасивний
PoE (вихід)
пасивний
Габарити
114x137x29 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 980  до 8 519 грн.
Маршрутизатор MikroTik hAP AC RB962UiGS-5HacT2HnT
Secur.ua (Київ)
5 502 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac with 720MHz CPU, 128MB RAM, 5x Gigabit LAN, built- RB962UiGS-5HacT2HnT
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
6 600 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
A-techno.com.ua (Київ)
5 760 грн.
← купити
MikroTik MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) Точка доступу
Gpsecurity.com.ua (Київ)
5 887 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC (RB962UiGS-5HacT2HnT) RB962UiGS-5HacT2HnT
Click.ua (Київ)
5 368 грн.
← купити
Mikrotik Маршрутизатор Mikrotik hAP AC White (RB962UiGS-5HacT2HnT)
MTA.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) RB962UiGS-5HacT2HnT
Itbox.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) (RB962UIGS-5HACT2HNT) RB962UIGS-5HACT2HNT
Moyo.ua (Київ)
5 657 грн.
← купити
Wi-Fi роутер MIKROTIK RB962UiGS-5HacT2HnT
FOXTROT.UA (Київ)
5 369 грн.
← купити
Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT (hAP AC) Маршрутизатор
Ntools.com.ua (Київ)
5 284 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) RB962UiGS-5HacT2HnT
Openshop.ua (Київ)
5 351 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер Mikrotik hAP AC RB962UiGS-5HacT2HnT (AC, 720MHz/128Mb, 5x10/100/1000 Ethe
ШО (Київ)
5 590 грн.
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Цифра (Київ)
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Stls.store (Київ)
← купити
Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT
Mallprix.com (Київ)
5 118 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) RB962UiGS-5HacT2HnT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HACT2HNT) RB962UiGS-5HACT2HNT
Telemart.ua (Київ)
← купити
Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Tehnomart.com (Київ)
5 174 грн.
← купити
Маршрутизатор (роутер) MikroTik HAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) HAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Denika.ua (Харків)
5 125 грн.
← купити
MikroTik hAP AC RB962UiGS-5HacT2HnT hAPACRB962UiGS-5HacT2HnT
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Redprice.sale (Львів)
5 518 грн.
← купити
MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Ntema.com.ua (Київ)
5 126 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 521 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) RB962UiGS-5HacT2HnT
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер MikroTik hAP ac (RB962UIGS-5HACT2HNT) RB962UIGS-5HACT2HNT
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP AC White (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Soho.com.ua (Київ)
5 239 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 607 грн.
← купити
Беспровідний маршрутизатор MikroTik hAP ac RB962UiGS-5HacT2HnT
Teploradost.com.ua (Київ)
6 429 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 710 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) RB962UiGS-5HacT2HnT
Comtrading.ua (Київ)
5 278 грн.
← купити
5-портовий Wi-Fi маршрутизатор MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Svn.kiev.ua (Київ)
5 819 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP роутер змінного струму
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 135 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
5 060 грн.
← купити
Mikrotik hAP AC RB962UiGS-5HacT2HnT
AKS.ua (Київ)
5 608 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC RB962UiGS-5HacT2HnT
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC (RB962UiGS-5HacT2HnT) RB962UiGS-5HacT2HnT
icom.net.ua (Київ)
5 158 грн.
← купити
Iнтернет роутер MikroTik hAP ac
Citrus.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер MikroTik hAP AC RB962UiGS-5HacT2HnT
Zhuk.ua (Київ)
5 240 грн.
← купити
Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) — Wi-FI роутер 2.4/5 ГГц 802.11ac 5xGbE 1xSFP RB962UiGS-5HacT2HnT
Comtrade.ua (Київ)
5 216 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik RouterBOARD RB962UiGS-5HacT2HnT
Tehnomarket.ua (Вінниця)
5 769 грн.
← купити
Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 031 грн.
← купити
Wi-Fi Роутер MikroTik HAP AC RB962UiGS-5HacT2HnT
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik WRL ROUTER 300MBPS 5P 1000M/RB962UIGS-5HACT2HNT MIKROTIK
Nkt.ua (Київ)
4 990 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac with 720MHz CPU, 128MB RAM, 5x Gigabit LAN, built-
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
5 880 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC RB962UiGS-5HacT2HnT (AC, 720MHz/128Mb, 5x10/100/1000 Ethernet ports, 1xSFP, 2,5 dB
Sota.store (Київ)
5 531 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac RB962UiGS-5HacT2HnT
Tviy-Dim.com (Київ)
5 220 грн.
← купити
Точка доступу з функцією маршрутизації RB962UIGS-5HACT2HNT MIKROTIK
MAUDAU (Київ)
7 299 грн.
← купити
Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) RB962UiGS-5HacT2HnT
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC (RB962UiGS-5HacT2HnT) RB962UiGS-5HacT2HnT
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 045 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Timesport.com.ua (Львів)
5 515 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 524 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) White-Blue RB962UiGS-5HacT2HnT
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Saren.com.ua (Львів)
5 525 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Timesport.com.ua (Львів)
5 804 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Redprice.sale (Львів)
5 807 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 813 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 810 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RouterBOARD RB962UiGS-5HacT2HnT
MAUDAU (Київ)
6 709 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
MAUDAU (Київ)
6 461 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC (RB962UiGS-5HacT2HnT)
MAUDAU (Київ)
5 348 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
MAUDAU (Київ)
5 838 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
MAUDAU (Київ)
6 012 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
MAUDAU (Київ)
6 441 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac with 720MHz CPU, 128MB RAM, 5x Gigabit LAN, built- 227803
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 741 грн.
← купити
MikroTiK Маршрутизатор hAP ac E-RB962UiGS-5HacT2HnT
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) NW54319
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 507 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP ac
Rozetka.ua (Київ)
6 507 грн.
← купити
Маршрутизатор RB962UiGS-5HacT2HnT MikroTik (10000129)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac with 720MHz CPU 128MB RAM 5xGigabit LAN
Rozetka.ua (Київ)
7 350 грн.
← купити
Wi-Fi роутер MikroTik hAP AC AC1750 450 Мбіт/сек + 1300 Мбіт/сек Двохдіапазонний (р.137 х 114 х 29 мм)
Rozetka.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Точка доступу MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
6 381 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP ac RB962UiGS-5HacT2HnT (126418)
Rozetka.ua (Київ)
5 789 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik RouterBOARD RB962UiGS-5HacT2HnT
Rozetka.ua (Київ)
6 459 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
5 319 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
6 334 грн.
← купити
Маршрутизатор MIKROTIK hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
6 035 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP AC RB962UiGS-5HacT2HnT
Rozetka.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
4 980 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
6 447 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) [47094]
Rozetka.ua (Київ)
5 649 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
6 994 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
6 329 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac with 720MHz CPU 128MB RAM 5xGigabit LAN
Rozetka.ua (Київ)
7 067 грн.
← купити
Маршрутизатор (роутер) MikroTik HAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
5 535 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC RB962UiGS-5HacT2HnT (AC, 720MHz/128Mb, 5x10/100/1000 Ethernet ports, 1xSFP, 2,5 dB
Rozetka.ua (Київ)
5 231 грн.
← купити
Точка доступу MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
7 947 грн.
← купити
Роутер Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
5 831 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac with 720MHz CPU 128MB RAM 5x Gigabit LAN White
Rozetka.ua (Київ)
7 040 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
7 184 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac RB962UiGS-5HacT2HnT
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор(роутер) Mikrotik hAP AC Сірий (142967)
Rozetka.ua (Київ)
6 598 грн.
← купити
WiFi роутер MikroTik hAP ac з USB портом, 2 антени, 2.4/5 ГГц, 1 Гбіт/с, чорний
Rozetka.ua (Київ)
7 942 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
6 545 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC (RB962UiGS-5HacT2HnT) Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP ac
Rozetka.ua (Київ)
8 519 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
7 064 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT
Rozetka.ua (Київ)
6 621 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik hAP ac
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
6 182 грн.
← купити
Маршрутизатор MikroTik RB962UIGS-5HACT2HNT
Rozetka.ua (Київ)
5 869 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC RB962UiGS-5HacT2HnT (AC, 720MHz/128Mb, 5x10/100/1000 Ethernet ports, 1xSFP, 2,5 dB
Rozetka.ua (Київ)
5 781 грн.
← купити
Безпроводовий маршрутизатор MikroTik hAP ac
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
6 225 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
6 785 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP AC (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
7 715 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
7 198 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac with 720MHz CPU 128MB RAM 5xGigabit LAN
Rozetka.ua (Київ)
6 739 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
6 168 грн.
← купити
Роутер Wi-Fi Mikrotik hap ac RB962UiGS-5HacT2HnT
Rozetka.ua (Київ)
6 076 грн.
← купити
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
6 482 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Rozetka.ua (Київ)
6 879 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MikroTik hAP ac, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер MikroTik hAP ac. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер MikroTik hAP ac у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія