шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити мишка MODECOM MC-WM10S за ціною від 296 грн.
Фото 6

Характеристики та опис MODECOM MC-WM10S

Кабель: ; Для лівші; Кількість кнопок: 2; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1600; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична; Тип підключення: радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1600 DPI
Кількість кнопок2
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)105x60x37 мм
Вага90 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 296  до 744 грн.
ModeCom Мишка ModeCom M-MC-WM10S-400 Blue
MTA.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Миша MODECOM MC-WM10S Wireless Blue M-MC-WM10S-400
FOXTROT.UA (Київ)
299 грн.
← купити
Мишка Modecom MC-WM10S, бездротова, 3кн., 1600dpi, Silent, синя M-MC-WM10S-400
ШО (Київ)
345 грн.
← купити
Modecom M-MC-WM10S-400
Mallprix.com (Київ)
332 грн.
← купити
Миша бездротова Modecom MC-WM10S Blue (M-MC-WM10S-400) M-MC-WM10S-400
Click.ua (Київ)
306 грн.
← купити
Мишка Modecom MC-WM10S Silent Wireless Blue (M-MC-WM10S-400) M-MC-WM10S-400
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мишка Modecom MC-WM10S Silent Wireless Blue (M-MC-WM10S-400) M-MC-WM10S-400
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Modecom M-MC-WM10S-400 — Миша бездротова MC-WM10S USB Blue
Comtrade.ua (Київ)
334 грн.
← купити
Миша бездротова Modecom MC-WM10S (M-MC-WM10S-400) USB Blue UA M-MC-WM10S-400
Sota.store (Київ)
319 грн.
← купити
Миша Modecom MC-WM10S (M-MC-WM10S-400) Blue M-MC-WM10S-400
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мишка Modecom MC-WM10S, синій M-MC-WM10S-400
Comtrading.ua (Київ)
626 грн.
← купити
Миша бездротова Modecom MC-WM10S (M-MC-WM10S-400) USB Blue
Nkt.ua (Київ)
340 грн.
← купити
Миша бездротова Modecom MC-WM10S Wireless Silent Blue
Кібернетики (Київ)
← купити
Миша Modecom MC-WM10S (M-MC-WM10S-400) USB Blue
Zhuk.ua (Київ)
307 грн.
← купити
Миша ModeCom MC-WM10S Silent Wireless Blue (M-MC-WM10S-400) M-MC-WM10S-400
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Modecom M-MC-WM10S-400
Luckylink.kiev.ua (Київ)
296 грн.
← купити
Modecom MC-WM10S Blue (M-MC-WM10S-400) MC-WM10SBlue(M-MC-WM10S-400)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна мишка ModeCom MC-WM10S бездротова 3кн. 1600dpi Silent синя (M-MC-WM10S-400)
MAUDAU (Київ)
338 грн.
← купити
Modecom MC-WM10S Silent Wireless Red (M-MC-WM10S-500) M-MC-WM10S-500
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мишка Modecom MC-WM10S синя (M-MC-WM10S-400)
Rozetka.ua (Київ)
607 грн.
← купити
Modecom MC-WM10S Blue M-MC-WM10S-400
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Modecom Modecom MC-WM10S Black M-MC-WM10S-100
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мишка Modecom MC-WM10S Silent Wireless Blue (M-MC-WM10S-400)
Rozetka.ua (Київ)
451 грн.
← купити
Мишка Modecom MC-WM10S бездротова 3 кнопки 1600 dpi Silent Black-Blue
Rozetka.ua (Київ)
744 грн.
← купити
Мишка Modecom MC-WM10S синя (M-MC-WM10S-400)
Rozetka.ua (Київ)
614 грн.
← купити
Миша MODECOM MC-WM10S Blue (M-MC-WM10S-400)
Rozetka.ua (Київ)
437 грн.
← купити
Мишка Modecom MC-WM10S синя (M-MC-WM10S-400)
Rozetka.ua (Київ)
597 грн.
← купити
Безпровідна безшумна мишка Modecom MC-WM10S 3кн 1600 dpi Blue
Rozetka.ua (Київ)
530 грн.
← купити
Мишка Modecom MC-WM10S Silent Wireless Blue (M-MC-WM10S-400)
Rozetka.ua (Київ)
476 грн.
← купити
Миша Modecom MC-WM10S Silent Wireless (M-MC-WM10S-400)[11068]
Rozetka.ua (Київ)
435 грн.
← купити
Миша бездротова Modecom MC-WM10S Blue (M-MC-WM10S-400)
Rozetka.ua (Київ)
396 грн.
← купити
Modecom M-MC-WM10S-400
Rozetka.ua (Київ)
366 грн.
← купити
Миша Modecom MC-WM10S, бездротова, 3кн., 1600dpi, Silent, синя
Rozetka.ua (Київ)
563 грн.
← купити
Миша бездротова Modecom MC-WM10S Blue (M-MC-WM10S-400)
Rozetka.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Мишка Modecom MC-WM10S Silent Wireless Blue (M-MC-WM10S-400)
Rozetka.ua (Київ)
490 грн.
← купити
Мишка Modecom MC-WM10S бездротова 3 кнопки 1600 dpi Silent Black-Blue
Rozetka.ua (Київ)
653 грн.
← купити
Мишка Modecom MC-WM10S Silent Wireless Blue (M-MC-WM10S-400)
Rozetka.ua (Київ)
532 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MODECOM MC-WM10S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка MODECOM MC-WM10S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка MODECOM MC-WM10S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія