шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити мишка MODECOM Volcano Veles за ціною від 449 грн.
Фото 22

Характеристики та опис MODECOM Volcano Veles

в обплетенні; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування корпуса: RGB; Програмовані кнопки; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 7; Макс. прискорення (G): 20; Роздільна здатність сенсора (DPI): 800 – 12800; Призначення: ігрові; Технологія: оптична; Тип підключення: дротова
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора800 – 12800 DPI
Макс. прискорення20 G
Кількість кнопок7
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Програмовані кнопки
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
в обплетенні
Довжина кабелю1.8 м
Інше
Розміри (ДхШхВ)121x75x39 мм
Вага105 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 449  до 872 грн.
ModeCom Мишка ModeCom Veles Volcano RGB White (M-MC-VELES-200)
MTA.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Миша MODECOM Volcano Veles White (M-MC-VELES-200) M-MC-VELES-200
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Modecom M-MC-VELES-200
Mallprix.com (Київ)
526 грн.
← купити
Мишка Modecom Volcano Veles USB White (M-MC-VELES-200) M-MC-VELES-200
Itbox.ua (Київ)
← купити
Modecom Veles Volcano (M-MC-VELES-200) VelesVolcano(M-MC-VELES-200)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша MODECOM Volcano Veles USB RGB (M-MC-VELES-200) White M-MC-VELES-200
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мишка Modecom Veles Volcano, ігрова, 12800dpi., 8кн.,RGB, біла M-MC-VELES-200
Comtrading.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Modecom Volcano Veles Rgb (MMCVELES100)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
727 грн.
← купити
Мишка Modecom Volcano Veles USB White (M-MC-VELES-200) M-MC-VELES-200
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша ModeCom Veles Volcano White (M-MC-VELES-200) M-MC-VELES-200
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MODECOM Volcano Veles, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка MODECOM Volcano Veles. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка MODECOM Volcano Veles у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія