шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Katana 15 B13VGK [B13VGK-1407XES]

Конфігурації і ціни 109Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук MSI Katana 15 B13VGK (B13VGK-1407XES) за ціною від 73099 грн.
Відео 16Фото 22

Серия MSI Katana 15 B13VGK

Модифікації MSI Katana 15 B13VGK 21
Характеристики [B13VGK-1407XES]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i7
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
359x259x25 мм
Вага
2.25 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  82500 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
ANV15-52-70B Z
від 72 230 грн.
MSI Katana 15 HX B14...
B14WFK-1013X UA
від 68 249 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWFKG
B2RWFKG-438X RO
від 66 811 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWEKG
B2RWEKG-046X PL
від 53 089 грн.
Dream Machines RG405...
RG4050-15UA6 2
від 66 198 грн.
Dream Machines RG505...
RG5050-15UA2 7
від 68 578 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0051ua
від 68 999 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
NH.QTQEX.006
від 64 999 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2046ua
від 64 799 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2095nw
від 50 729 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWFKG
B2RWFKG-038X PL
від 49 000 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2051nw
від 49 699 грн.
ANV15-52-77X F
від 73 698 грн.
MSI Cyborg 15 B13WEKG
B13WEKG-626X PL
від 52 659 грн.
MSI Cyborg 15 B13WFKG
9S7-15Q342-6 12
від 61 622 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWFKG
B2RWFKG-073X RO
від 54 904 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0039ua
від 77 499 грн.
ANV16-72-79N G
від 59 314 грн.
ANV15-52-75C P
від 75 119 грн.
Acer Nitro V 16S ANV...
ANV16S-71-79 HD
від 78 599 грн.
MSI Cyborg 15 B13WEKG
B2RWEKG-1010 XUA
від 61 400 грн.
MSI Crosshair 15 C12VG
15 C12VG-242XPL
від 77 600 грн.
RG4050-15UA6 7
від 63 493 грн.
HP OMEN 16-am0000
16-am0041ua
від 77 999 грн.
ANV16-72-722 V
від 64 149 грн.
MSI Cyborg 15 B13WFKG
B13WFKG-1034 XUA
від 59 999 грн.
RG5050-17UA2 8
від 75 910 грн.
ANV16-72-77D M
від 57 499 грн.
ANV15-52-718 6
від 81 159 грн.
ANV16-72-78E 0

MSI Katana 15 (B13V) review - the generational leap is huge but the ...
MSI Katana 15 (2023) Review: 1080p Performance Under $1,000 ...
MSI Katana 15 (2023) Review | PCMag
73 099 грн.
MSI Ноутбук MSI Katana 15 (B13VGK-1407XES) Black
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI B13VGK-1407XES, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Katana 15 B13VGK (B13VGK-1407XES). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Katana 15 B13VGK (B13VGK-1407XES) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія