шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Katana 15 B13VGK [B13VGK-2000]

Конфігурації і ціни 109Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук MSI Katana 15 B13VGK (B13VGK-2000) за ціною від 63499 грн.
Відео 16Фото 22

Серия MSI Katana 15 B13VGK

Модифікації MSI Katana 15 B13VGK 21
Где купить? [B13VGK-2000]
Характеристики [B13VGK-2000]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
2560x1440 (16:9)
Серія
Core i7
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
359x259x25 мм
Вага
2.25 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  82500 грн.
MSI Katana 15 B12VGK
B12VGK-1015C Z
від 70 900 грн.
MSI Katana 15 B12VGK
B12VGK-426
від 69 999 грн.
Dell Alienware 16 Au...
LAC16250-756 8BLU-PUS
від 66 199 грн.
NAC1625006
від 68 129 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
NH.U2EAA.003
від 56 889 грн.
AC16250RPLH- R007
від 58 653 грн.
MSI Katana 15 B13VGK
B13VGK-486US
від 64 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRX10
83JE0087PB
від 52 699 грн.
MSI Katana 15 B13VGK
B13VGK-485US
MSI Katana 15 B13VGK
B13VGK-484AU S
від 67 999 грн.
MSI Katana 15 B13VGK
B13VGK-484BU S
MSI Crosshair 16 A13...
A13VGK-815US
від 67 260 грн.
Lenovo LOQ 15IRX10
83JE007KPB
від 73 930 грн.
ANV16-72-73C 7
від 66 456 грн.
AC16250008
від 55 449 грн.
Acer Nitro V 16S ANV...
ANV16S-71-71 T5
від 58 032 грн.
Lenovo LOQ 15IRX10
83JE0033US
від 63 945 грн.
YH97H
від 62 599 грн.
Gigabyte G6 KF
G6KF-H3US864 KH
T9KY7
від 61 249 грн.
MSI Cyborg 15 B2RWGKG
B2RWGKG-409U S
від 62 622 грн.
MSI Katana 15 B13VGK
B13VGK-484CU S
MSI Katana 15 B13VGK
B13VGK-484US
USEAC16250HB TSHTGC
від 55 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRX10
83JE007NPB
від 51 376 грн.
LAC16250-729 4BLU-PUS
від 65 599 грн.
LAC16250-757 1BLU-PUS
від 76 954 грн.
MSI Katana 15 B13VFK
B13VFK-827US
від 63 999 грн.
Acer Nitro 16 AN16-51
AN16-51-77FW
від 61 750 грн.
HP Victus 15-fa2000
15-fa2059nw
від 57 999 грн.

MSI Katana 15 (B13V) review - the generational leap is huge but the ...
MSI Katana 15 (2023) Review: 1080p Performance Under $1,000 ...
MSI Katana 15 (2023) Review | PCMag
від 63 499  до 75 050 грн.
MSI Katana 15 B13VGK-2000 (KATANA15132000)
iTMag.ua (Київ)
69 699 грн.
← купити
MSI Katana 15 B13VGK-2000 (KATANA15132000)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук MSI Katana 15 B13VGK-2000 (KATANA15132000)
Zhuk.ua (Київ)
73 521 грн.
← купити
Ноутбук MSI Katana 15 B13VGK-2000 (KATANA15132000) Katana 15 B13VGK-2000 (KATANA15132000)
Denika.ua (Харків)
75 050 грн.
← купити
Ноутбук Msi Katana 15 B13VGK-2000 (KATANA15132000)
Stls.store (Київ)
72 558 грн.
← купити
Ноутбук MSI Katana 15 B13VGK-2000 (Intel Core i7/16GB/1TB (SSD)/RTX 4070) (KATANA15132000) (Standard) KATANA15132000
Jabko.ua (Львів)
71 399 грн.
← купити
Ноутбук Msi Katana 15 B13VGK-2000 (KATANA15132000)
Цифра (Київ)
71 089 грн.
← купити
Ноутбук MSI Katana 15 B13VGK-2000 (KATANA15132000) KATANA15132000
Sota.store (Київ)
70 200 грн.
← купити
MSI Katana 15 B13VGK-2000 (KATANA15132000) KATANA15132000
Geekabyte.com.ua (Київ)
63 499 грн.
← купити
Ноутбук MSI Katana 15 B13VGK-2000 (KATANA15132000) (KATANA15132000)
Техно Їжак (Київ)
73 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI B13VGK-2000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Katana 15 B13VGK (B13VGK-2000). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Katana 15 B13VGK (B13VGK-2000) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія