шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Thin A15 B7VF [B7VF-461US]

Конфігурації і ціни 42Відгуки  Обговорення2Корисне1Аксесуари
Купити ноутбук MSI Thin A15 B7VF (B7VF-461US) за ціною від 44055 грн.
Відео 19Фото 5

Серия MSI Thin A15 B7VF

Модифікації MSI Thin A15 B7VF 3
Где купить? [B7VF-461US]
Характеристики [B7VF-461US]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
359x254x22 мм
Вага
1.9 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  38000 грн.    до  52500 грн.
MSI GF65 Thin 10UE
GF65 10UE-071
від 50 064 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
ANV15-41-R8Y S
від 44 999 грн.
ANV15-42-R7Q J
від 42 999 грн.
ANV15-42-R5D Y
від 38 599 грн.
ANV15-42-R23 W
від 49 999 грн.
ANV15-42-R0L W
від 38 499 грн.
ANV15-41-R6Z Q
від 39 499 грн.
HP Pavilion Gaming 1...
15-EC2504NW
від 43 000 грн.
MSI Thin A15 B7UC
B7UC-258XPL
від 31 499 грн.
ANV15-41-R86 L
від 42 401 грн.
MSI Thin A15 B7UC
B7UC-418XUA
від 41 139 грн.
ANV15-41-R9P G
від 39 999 грн.
ANV15-41-R1X 4
від 37 199 грн.
ANV15-41-R0Q F
від 37 999 грн.
ANV15-41-R43 0
NH.QSHEP.001
від 33 999 грн.
ANV15-42-R5W 3
від 44 599 грн.
NH.QSGEU.00L
від 47 037 грн.
ANV15-41-R99 Y
від 44 499 грн.
ANV15-42-R4K F
від 47 999 грн.
MSI Thin A15 B7VE
B7VE-466US
від 45 264 грн.
ANV15-42-R28 K
від 46 399 грн.
ANV15-42-R63 Y
Lenovo LOQ 15ARP10E
83S0002CRM
від 40 559 грн.
NH.QSGEX.00K
від 40 848 грн.
Lenovo LOQ 15ARP10E
83S00086RA
від 41 999 грн.
MSI GF63 Thin 10UD
GF63 10UD-657US
від 45 920 грн.
Lenovo LOQ 15ARP10E
83S000EVRA
від 43 609 грн.
ANV15-42-R9K W
від 38 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP10E
83S0007GRA
від 41 196 грн.

від 44 055  до 50 949 грн.
Ноутбук MSI Thin A15 B7VF (B7VF-461US)
Shopsmart.com.ua (Київ)
44 055 грн.
← купити
MSI Thin A15 B7VF (B7VF-461US)
iTMag.ua (Київ)
45 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Thin A15 B7VF (B7VF-461US)
Pixeltech.com.ua (Київ)
← купити
MSI Ноутбук MSI Thin A15 B7VF (B7VF-461US) Cosmos Gray
MTA.ua (Київ)
45 499 грн.
← купити
MSI Thin A15 B7VF (B7VF-461US)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук MSI Thin A15 B7VF (B7VF-461US)
Zhuk.ua (Київ)
47 108 грн.
← купити
Ноутбук MSI Thin A15 B7VF (B7VF-461US) Thin A15 B7VF (B7VF-461US)
Denika.ua (Харків)
49 977 грн.
← купити
Ноутбук MSI Thin A15 B7VF (B7VF-461US)
Smartmag.biz.ua (Львів)
45 032 грн.
← купити
Ноутбук MSI Thin A15 B7VF (B7VF-461US)
Tv-mir.com.ua (Київ)
46 446 грн.
← купити
MSI Thin A15 B7VF (B7VF-461US) Ігровий ноутбук Thin A15 B7VF (B7VF-461US)
Kvshop.com.ua (Київ)
48 777 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI B7VF-461US, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Thin A15 B7VF (B7VF-461US). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Thin A15 B7VF (B7VF-461US) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія