шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Thin 15 B13VF [B13VF-2829US]

Конфігурації і ціни 4Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук MSI Thin 15 B13VF (B13VF-2829US) за ціною від 46399 грн.
Відео 5Фото 5

Серия MSI Thin 15 B13VF

Модифікації MSI Thin 15 B13VF 2
Характеристики [B13VF-2829US]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i5
Тактова частота
1.5 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
359x254x22 мм
Вага
1.86 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  38000 грн.    до  52500 грн.
MSI Thin 15 B13VE
B13VE-3023US
від 32 198 грн.
MSI Thin 15 B13VF
B13VF-2830US
від 44 499 грн.
MSI Thin 15 B13VE
B13VE-3023U
від 45 860 грн.
MSI Thin 15 B13UC
B13UC-1000US
від 39 089 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9E
83LK00CVUS
від 39 999 грн.
Acer Nitro Lite NL16...
NL16-71G-51L 6
MSI Thin 15 B12VE
B12VE-1817XP L
від 36 999 грн.
MSI Thin 15 B13VE
B13VE-3294XU A
від 45 699 грн.
MSI Cyborg 15 A13VF
A13VF-1485XP L
від 44 850 грн.
MSI Thin 15 B13VE
B13VE-3431XR O
від 44 972 грн.
MSI Thin 15 B13VE
B13VE-3438XU A
від 40 929 грн.
MSI Thin 15 B13UC
B13UC-3430XR O
від 39 463 грн.
MSI Cyborg 15 A13VF
A13VF-1608XR O
від 48 999 грн.
MSI Thin 15 B13UDX
B13UDX-3445X UA
від 40 999 грн.
MSI Thin 15 B13UC
B13UC-3404XP L
від 35 599 грн.
MSI Cyborg 15 A13UDX
9S7-15K111-1 631
від 46 999 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9E
83LK005ERM
від 43 730 грн.
MSI Thin 15 B12UC
B12UC-2036XR O
від 42 099 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9E
83LK001XRM
від 44 240 грн.
NL16-71G-57M 9
від 38 999 грн.
NL16-71G-54B 1
від 38 556 грн.
MSI Thin GF63 12VE
GF63 12VE-264PL
від 38 499 грн.
Lenovo LOQ 15IAX9E
83LK00CFRA
MSI Thin 15 B12UC
B12UC-1621XP L
від 34 410 грн.
MSI Thin GF63 12UDX
GF63 12UDX-039CA
MSI Thin GF63 12VF
GF63 12VF-1063XUA
від 46 449 грн.
MSI Thin GF63 12VF
GF63 12VF-1239XRO
MSI Thin GF63 12VE
GF63 12VE-067XRO
від 44 999 грн.
MSI Cyborg 15 A12VF
A12VF-266XPL
від 46 400 грн.
MSI Cyborg 15 A13VE
A13VE-2286XU A

від 46 399 грн.
MSI Thin 15 B13VF (B13VF-2829US)
iTMag.ua (Київ)
46 399 грн.
← купити
MSI Thin 15 B13VF (B13VF-2829US)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI B13VF-2829US, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Thin 15 B13VF (B13VF-2829US). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Thin 15 B13VF (B13VF-2829US) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія