шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити опалювальний котел NEON WPG 45 за ціною від 23573 грн.

Характеристики та опис NEON WPG 45

Вага (кг): 55; Розмір топки: Габарити (мм): 1191x453x412; Камера згоряння: немає; КПД (%): 94; Макс. t теплоносія (°С): 80; Мін. t теплоносія (°С): 30; Корисна потужність (кВт): 45; Площа опалення (м²): 360; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Розміщення: підлоговий; Джерело енергії: електрика
Джерело енергії
електрика
Розміщення
підлоговий
Тип
одноконтурний (тільки опалення)
Площа опалення
360 м²
Корисна потужність
45 кВт
КПД
94 %
Камера згоряння
немає
Габарити (ВхШхГ)
1191x453x412 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 23 573  до 28 105 грн.
Neon Neon WPG 45 кВт 380В модульный контактор ETI (G145229c)
Венкон (Київ)
28 105 грн.
← купити
Котел электрический Neon PRO GREDE (WPG) 45 кВт 380 В
Teplahatka.com (Київ)
23 573 грн.
← купити
Електричний котел Neon WPG 45 кВт 3x15 кВт 380 В 290820221502
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Електрокотел Neon Pro Grade WPG 45 кВт 380В модульний контактор ETI NN-12-937
More-doma.ua (Харків)
26 767 грн.
← купити
Електричний котел Neon WPG 45 кВт, 380В (т.х.)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Neon Neon WPG 45 кВт 380В магнитный пускатель TAKEL (G145228p)
Венкон (Київ)
25 989 грн.
← купити
Електричний котел Neon WPG 45 кВт 3x15 кВт 380 В
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати NEON WPG 45, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: опалювальний котел NEON WPG 45. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на опалювальний котел NEON WPG 45 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія