шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити опалювальний котел NEON WPG 60 за ціною від 25611 грн.

Характеристики та опис NEON WPG 60

Вага (кг): 60; Розмір топки: Габарити (мм): 1191x453x412; Камера згоряння: немає; КПД (%): 94; Макс. t теплоносія (°С): 80; Мін. t теплоносія (°С): 30; Корисна потужність (кВт): 60; Площа опалення (м²): 480; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Розміщення: підлоговий; Джерело енергії: електрика
Джерело енергії
електрика
Розміщення
підлоговий
Тип
одноконтурний (тільки опалення)
Площа опалення
480 м²
Корисна потужність
60 кВт
КПД
94 %
Камера згоряння
немає
Габарити (ВхШхГ)
1191x453x412 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  26000 грн.    до  33000 грн.

від 25 611  до 31 232 грн.
Neon Neon WPG 60 кВт 380В модульный контактор ETI (G160231c)
Венкон (Київ)
31 232 грн.
← купити
Котел электрический Neon PRO GREDE (WPG) 60 кВт 380 В
Teplahatka.com (Київ)
25 611 грн.
← купити
Електричний котел Neon WPG 60 кВт 15+15+30 кВт 380 В 290820221503
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Електрокотел Neon Pro Grade WPG 60 кВт 380В модульний контактор ETI NN-12-938
More-doma.ua (Харків)
29 745 грн.
← купити
Електричний котел Neon WPG 60 кВт, 380В (т.х.)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Neon Neon WPG 60 кВт 380В магнитный пускатель TAKEL (G160230p)
Венкон (Київ)
28 236 грн.
← купити
Електричний котел Neon WPG 60 кВт 15+15+30 кВт 380 В
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати NEON WPG 60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: опалювальний котел NEON WPG 60. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на опалювальний котел NEON WPG 60 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія