шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Nett DGr-66 за ціною від 5605 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Nett DGr-66

Гарантія виробника: 3 роки; Країна походження бренду: Німеччина; Глибина конструкції (мм): 187; Висота змішувача (мм): 183; пофарбований: графіт; під золото; Покриття корпусу: мідь; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
мідь
під золото
графіт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  6500 грн.

від 5 605  до 6 200 грн.
Nett DGr-66 (081340) 81340
Tehnohata.ua (Київ)
5 605 грн.
← купити
Змішувач для умивальника з джойстиком NETT DTG-66 золото латунь NT-081330
Drop.ua (Київ)
6 100 грн.
← купити
Кран у ванну кімнату Nett DG-66 рожеве золото (081320) 081320
Teploradost.com.ua (Київ)
5 890 грн.
← купити
Смеситель для умывальника золотой Nett DTG-66 081330
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника графіт Nett DGr-66 Графіт
MAUDAU (Київ)
← купити
Графітовий дизайнерський кран у ванну кімнату Nett DGr-66 NT-081340
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Графітовий дизайнерський кран у ванній кімнаті Nett DGr-66
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Nett DRG-66 (081350) 81350
Tehnohata.ua (Київ)
5 795 грн.
← купити
Nett DTG-66 (081330) 81330
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Nett DG-66 (081320) рожеве золото 81320
Tehnohata.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nett DGr-66, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Nett DGr-66. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Nett DGr-66 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія