шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни91Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Nett LS-35 за ціною від 2845 грн.
Фото 41

Характеристики та опис Nett LS-35

Країна походження бренду: Німеччина; Вага (кг): 2.3; Глибина конструкції (мм): 190; Висота змішувача (мм): 385; пофарбований: білий, чорний, сірий; Покриття корпусу: нержавіюча сталь (матова); Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
Г-подібний
Висувний (знімний)
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Покриття корпусу
нержавіюча сталь (матова)
білий, чорний, сірий
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2600 грн.    до  3500 грн.

від 2 845  до 3 740 грн.
Змішувач для кухні Nett чорний матовий LB-35 033020
Santechshara.ua (Київ)
3 100 грн.
← купити
Nett Nett LS-35
Венкон (Київ)
3 048 грн.
← купити
Nett LW-35
Tehnohata.ua (Київ)
3 456 грн.
← купити
Змішувач для кухні із висувною лійкою NETT LS-35 сатин нержавіюча сталь NT-032920
Drop.ua (Київ)
2 845 грн.
← купити
Змішувач для кухні водоспад з висувною лійкою Nett LW-35 білий (033220) 033220
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухонного миття Nett LW-35 White
Stls.store (Київ)
← купити
Cмеситель для кухни с выдвижной лейкой водопад нержавеющий Nett LS-35 032920
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухонної мийки Nett LW-35
Elmir.com.ua (Дніпро)
3 350 грн.
← купити
Змішувач для кухні з витяжним виливом та водоспадом Nett LS-35 нержавіюча сталь 198
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Змішувач для кухні Nett сталь LS-35 032920
Santehico.com.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Змішувач для кухні з витяжним виливом та водоспадом Nett LS-35 нержавіюча сталь, Нержавіюча Сталь
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою нержавіючий Nett LS-35 NT-032920
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою білий Nett LW-35
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Nett білий матовий LW-35 033220
Santechshara.ua (Київ)
3 400 грн.
← купити
Змішувач для кухні Nett графіт LGr-35 033120
Santechshara.ua (Київ)
3 040 грн.
← купити
Змішувач для кухні Nett сталь LS-35 032920
Santechshara.ua (Київ)
2 849 грн.
← купити
Nett Nett LGr-35
Венкон (Київ)
3 253 грн.
← купити
Nett Nett LW-35
Венкон (Київ)
← купити
Nett Nett LB-35
Венкон (Київ)
3 151 грн.
← купити
Nett LGr-35
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Nett LS-35
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Nett LB-35
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні із висувною лійкою NETT LB-35 чорний нержавіюча сталь NT-033020
Drop.ua (Київ)
3 080 грн.
← купити
Змішувач для кухні із висувною лійкою NETT LGr-35 графіт нержавіюча сталь NT-033120
Drop.ua (Київ)
3 039 грн.
← купити
Змішувач для кухні із висувною лійкою NETT LW-35 білий нержавіюча сталь NT-033220
Drop.ua (Київ)
3 104 грн.
← купити
Змішувач для кухні водоспад з висувною лійкою Nett LGr-35 графіт (033120) 033120
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні водоспад з висувною лійкою Nett LS-35 сталь (032920) 032920
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухн водоспад з висувною лійкою Nett LB-35 чорний (033020) 033020
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухонного миття Nett LGr-35 Graphit
Stls.store (Київ)
← купити
Змішувач для кухонного миття Nett LS-35 Stainless steel
Stls.store (Київ)
← купити
Змішувач для кухонного миття Nett LB-35 Black
Stls.store (Київ)
← купити
Cмеситель для кухни водопад с выдвижной лейкой черный Nett LB-35 033020
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Cмеситель для кухни водопад с выдвижной лейкой графит Nett LGr-35 033120
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Cмеситель для кухни водопад с выдвижной лейкой белый Nett LW-35 033220
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухонної мийки Nett LGr-35
Elmir.com.ua (Дніпро)
← купити
Змішувач для кухонної мийки Nett LB-35
Elmir.com.ua (Дніпро)
← купити
Змішувач для кухонної мийки Nett LS-35
Elmir.com.ua (Дніпро)
← купити
Змішувач для кухні з витяжним виливом та водоспадом Nett LGr-35 графітовий 200
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Змішувач для кухні з витяжним виливом та водоспадом Nett LB-35 чорний 199
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Змішувач для кухні з витяжним виливом та водоспадом Nett LW-35 білий 201
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Змішувач для кухні Nett графіт LGr-35 033120
Santehico.com.ua (Київ)
3 200 грн.
← купити
Змішувач для кухні Nett білий матовий LW-35 033220
Santehico.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Nett чорний матовий LB-35 033020
Santehico.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні з витяжний вилив та водоспадом Nett LB-35 чорний, Чорний
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні з витяжним виливом та водоспадом Nett LGr-35 графітовий, Графіт
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні з витяжний вилив та водоспадом Nett LW-35 білий, Білий
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні водоспад з висувною лійкою білий Nett LW-35 Білий
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні з висувною лійкою водоспад нержавіючий Nett LS-35 Нержавіюча сталь
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні водоспад з висувною лійкою чорний Nett LB-35 Чорний
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні водоспад з висувною лійкою графіт Nett LGr-35 Графіт
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач на кухню водоспад Nett з висувною лійкою чорний LB-35
MAUDAU (Київ)
3 341 грн.
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою чорний Nett LB-35 NT-033020
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою графіт Nett LGr-35 NT-033120
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою білий Nett LW-35 NT-033220
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Змішувач на кухню водоспад із висувною лійкою чорний Nett LB-35
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач на кухню з висувною лійкою водоспад нержавіючий Nett LS-35
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач на кухню водоспад із висувною лійкою графіт Nett LGr-35
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою нержавіючий Nett LS-35
Rozetka.ua (Київ)
3 208 грн.
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою чорний Nett LB-35
Rozetka.ua (Київ)
3 317 грн.
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою білий Nett LW-35
Rozetka.ua (Київ)
3 638 грн.
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою графіт Nett LGr-35
Rozetka.ua (Київ)
3 424 грн.
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою білий Nett LW-35
Rozetka.ua (Київ)
3 629 грн.
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою графіт Nett LGr-35
Rozetka.ua (Київ)
3 416 грн.
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою чорний Nett LB-35
Rozetka.ua (Київ)
3 309 грн.
← купити
Змішувач на кухню з висувною лійкою водоспад нержавіючий Nett LS-35
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Nett LGr-35 нержавіюча сталь, графіт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Nett LB-35 нержавіюча сталь, чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Nett LW-35 нержавіюча сталь, білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Nett LS-35 нержавіюча сталь
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою графіт Nett LGr-35
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою чорний Nett LB-35
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою нержавіючий Nett LS-35
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний змішувач-водоспад Nett LGr-35 з висувною лійкою (033120)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний змішувач-водоспад Nett LW-35 з висувною лійкою (033220)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний змішувач-водоспад Nett LB-35 з висувною лійкою (033020)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний змішувач-водоспад Nett LS-35 з нержавіючої сталі з висувною лійкою (032920)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні із висувною лійкою NETT LS-35 сатин нержавіюча сталь NT-032920
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні із висувною лійкою NETT LGr-35 графіт нержавіюча сталь NT-033120
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні із висувною лійкою NETT LW-35 білий нержавіюча сталь NT-033220
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні із висувною лійкою NETT LB-35 чорний нержавіюча сталь NT-033020
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач на кухню з висувною лійкою нержавіючий водоспад Nett LS-35
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач на кухню водоспад із висувною лійкою білий Nett LW-35
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач на кухню з висувною лійкою водоспад неіржавливий Nett LS-35
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні з витяжний вилив та водоспадом Nett LB-35 чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні з витяжний вилив та водоспадом Nett LW-35 білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні з витяжним виливом та водоспадом Nett LGr-35 графітовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні з витяжним виливом та водоспадом Nett LS-35 нержавіюча сталь
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач на кухню водоспад із висувною лійкою чорний Nett LB-35
Rozetka.ua (Київ)
3 466 грн.
← купити
Змішувач на кухню водоспад із висувною лійкою графіт Nett LGr-35
Rozetka.ua (Київ)
3 344 грн.
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою нержавіючий Nett LS-35
Rozetka.ua (Київ)
3 035 грн.
← купити
Змішувач на кухню водоспад з висувною лійкою білий Nett LW-35
Rozetka.ua (Київ)
3 740 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nett LS-35, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Nett LS-35. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Nett LS-35 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія