шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Ninja Zerostick Essentials C10024DE за ціною від 1371 грн.
Фото 24

Характеристики та опис Ninja Zerostick Essentials C10024DE

Комплектація: Країна походження бренду: США; використання в духовці; миття в посудомийці; Функції та можливості: індукційне дно; Антипригарне покриття: керамічне; Матеріал ручок: метал; Матеріал сковороди: кований алюміній; Розмір: Макс. розмір (см): 24; Тип: класична
Колір
Тип
класична
Розмір
24 см
Матеріал сковороди
кований алюміній
Матеріал ручок
метал
Антипригарне покриття
керамічне / ZEROSTICK /
Функції та можливості
індукційне дно
миття в посудомийці
використання в духовці / до 260 °C /
Країна походження бренду
США
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  1700 грн.

від 1 371  до 1 952 грн.
Сковорода Ninja Zerostick Essentials 24 см (C10024DE) C10024DE
Itbox.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Сковорода Ninja Zerostick Essentials 24 см (C10024DE)
Stls.store (Київ)
1 371 грн.
← купити
Сковорода NINJA ZEROSTICK Essentials 24 см (C10024DE) C10024DE
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Сковорода Ninja ZEROSTICK Essentials, 24см (C10024DE) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Сковорода звичайна NINJA Zerostick Essentials 24 см (C10024DE) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 425 грн.
← купити
Сковорода Ninja Zerostick Essentials 24 см (C10024DE) C10024DE
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ninja ZEROSTICK Essentials 24 см (C10024DE) ZEROSTICKEssentials24см(C10024DE)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ninja Сковорідка Ninja Zerostick Essentials 24 см (C10024DE)
MTA.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Ninja NINJA Zerostick Essentials 24 см (C10024DE) Сковорідка NINJA Zerostick Essentials 24 см (C10024DE)
Kvshop.com.ua (Київ)
1 797 грн.
← купити
Сковорода універсальна Ninja ZEROSTICK Essentials 24 см (C10024DE)
Кібернетики (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ninja Zerostick Essentials C10024DE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Ninja Zerostick Essentials C10024DE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Ninja Zerostick Essentials C10024DE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія