шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Клавіатура NuPhy Halo75 V2 Raspberry Switch

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура NuPhy Halo75 V2 Raspberry Switch за ціною від 9099 грн.
Відео 4Фото 20

Характеристики та опис NuPhy Halo75 V2 Raspberry Switch

Вага (г): 1020; Розміри (мм): 320x135x38; Джерело живлення: акумулятор; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Регулювання гучності: через Fn; Клавіші CMD / OPT; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Hot Swap; Перемикачі: NuPhy Raspberry (Linear)
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Версія Bluetoothv5.0
Multi-Device
Довжина кабелю1.5 м
Формат75% (компактна TKL, без блоку Num)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіNuPhy Raspberry (Linear)
Сила натискання46 г
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
Hot Swap
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Клавіші CMD / OPT
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора4000 мАг
Час роботи від акумулятора307 год
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
Металева верхня панель
Gasket Mount (шумопоглинання)
Змінні клавіші в комплекті
Розміри320x135x38 мм
Вага1020 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 099  до 9 499 грн.
Бездротова механічна клавіатура NuPhy Halo75 V2 / Raspberry (linear, 46gf) / Color - Blue Lagoon / Hot-Swappable, RGB, ANSI
Rozetka.ua (Київ)
9 099 грн.
← купити
Бездротова механічна клавіатура NuPhy Halo75 V2 / Raspberry (linear, 46gf) / Color - Obsidian Black / Hot-Swappable, RGB, AN
Rozetka.ua (Київ)
9 299 грн.
← купити
Бездротова механічна клавіатура NuPhy Halo75 V2 / Raspberry (linear, 46gf) / Color - Ionic White / Hot-Swappable, RGB, ANSI
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова механічна клавіатура NuPhy Halo75 V2 / Raspberry (linear, 46gf) / Color - Sakura Fizz / Hot-Swappable, RGB, ANSI
Rozetka.ua (Київ)
9 499 грн.
← купити
Бездротова механічна клавіатура NuPhy Halo75 V2 / Raspberry (linear, 46gf) / Color - Mojito / Hot-Swappable, RGB, ANSI US
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати NuPhy Halo75 V2 Raspberry Switch, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура NuPhy Halo75 V2 Raspberry Switch. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура NuPhy Halo75 V2 Raspberry Switch у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія