шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни71Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital за ціною від 3095 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Oclean X Plus Pro Digital

Джерело живлення: від акумулятора; футляр / чохол; Кріплення на стіну; Дисплей; Синхронізація зі смартфоном; Індикатор зношення насадки; Датчик натиску; Таймер; Частота рухів / пульсацій (тис/хв): 84; делікатне чищення; щоденне чищення (2D); Режимів щітки: 5; Насадки: стандартна овальна; Кількість насадок (шт.): 6
Колір
Тип
зубна щітка
Технологія чищення
звукова
Кількість насадок
6 шт.
Режимів роботи щітки
5
Таймер
Датчик натиску
Джерело живлення
від акумулятора
Габарити
245х25х25 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Приложение Oclean Care + (Android)
Приложение Oclean Care + (iOS)
Инструкция Oclean X Plus Pro Digital
від 3 095  до 4 699 грн.
Електрична зубна щітка OCLEAN X Plus Pro Digital Silver (6970810556179) 6970810556179
FOXTROT.UA (Київ)
3 599 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver
Touch (Дніпро)
3 489 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver 6970810556179
ШО (Київ)
← купити
Зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue
АЛЛО (Київ)
← купити
Зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186)
Цифра (Київ)
3 221 грн.
← купити
Зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186)
Stls.store (Київ)
3 254 грн.
← купити
Oclean 6970810556179
Mallprix.com (Київ)
3 141 грн.
← купити
Розумна зубна електрощітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186) 6970810556186
Click.ua (Київ)
← купити
Зубна щітка OCLEAN X Plus Pro Digital Blue (6970810556186)
ТЕХНОточка (Київ)
3 598 грн.
← купити
Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179)
Tehnomart.com (Київ)
3 166 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186)
Foroom.com.ua (Київ)
3 405 грн.
← купити
Электрическая зубная щетка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179)
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 476 грн.
← купити
Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179) XPlusProDigitalSilver(6970810556179)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver
Oclean.com.ua (Київ)
← купити
Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179) 6970810556179
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 096 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186) X Plus Pro Digital Blue (6970810556186)
Denika.ua (Харків)
3 103 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186)
Soho.com.ua (Київ)
3 309 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179) 6970810556179
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179) 6970810556179
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver 6970810556179
Skay.ua (Одеса)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179) UA 6970810556179
Sota.store (Київ)
3 365 грн.
← купити
Розумна зубна електрощітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186) 6970810556186
icom.net.ua (Київ)
3 095 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue + Travel case (6970810556186) 6970810556186
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver
MAUDAU (Київ)
← купити
Oclean Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186)
MTA.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186) 6970810556186
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Розумна зубна електрощітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186) 6970810556186
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Pro Digital Plus Blue з чохлом та 6 насадками
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка OCLEAN X Plus Pro Digital Blue (6970810556186) 6970810556186
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue
Touch (Дніпро)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue 6970810556186
ШО (Київ)
← купити
Зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver
АЛЛО (Київ)
← купити
Зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179)
Цифра (Київ)
← купити
Зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179)
Stls.store (Київ)
← купити
Oclean 6970810556186
Mallprix.com (Київ)
← купити
Розумна зубна електрощітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179) 6970810556179
Click.ua (Київ)
← купити
Зубна щітка OCLEAN X Plus Pro Digital Silver (6970810556179)
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179)
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186) XPlusProDigitalBlue(6970810556186)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue
Oclean.com.ua (Київ)
← купити
Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186) 6970810556186
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179) X Plus Pro Digital Silver (6970810556179)
Denika.ua (Харків)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179)
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186) 6970810556186
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186) 6970810556186
Itbox.ua (Київ)
← купити
Розумна зубна електрощітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179) 6970810556179
icom.net.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver + Travel case (6970810556179) 6970810556179
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue
MAUDAU (Київ)
← купити
Oclean Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179)
MTA.ua (Київ)
← купити
Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179) 6970810556179
Kvshop.com.ua (Київ)
3 377 грн.
← купити
Розумна зубна електрощітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179) 6970810556179
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Pro Digital Plus Silver з чохлом та 6 насадками
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумна зубна електрощітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумна зубна електрощітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186) 321769
Rozetka.ua (Київ)
3 935 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue [153135]
Rozetka.ua (Київ)
4 349 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver [153136]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186)
Rozetka.ua (Київ)
4 054 грн.
← купити
Розумна зубна електрощітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186)
Rozetka.ua (Київ)
4 388 грн.
← купити
Розумна зубна електрощітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумна зубна електрощітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179)
Rozetka.ua (Київ)
4 463 грн.
← купити
Розумна зубна електрощітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Silver
Rozetka.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумна зубна електрощітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186) ( 16151 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумна зубна електрощітка Oclean X Plus Pro Digital Silver (6970810556179) ( 11378 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital Blue (6970810556186)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Щітка електрична зубна Xiaomi OClean X Plus Pro Смартфон Sonic Electric Toothbrush срібна (6970810556179)
Rozetka.ua (Київ)
4 415 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Oclean X Plus Pro Digital, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрична зубна щітка Oclean X Plus Pro Digital у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія