шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Olesson (тип)
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Olesson 1523 за ціною від 299 грн.

Характеристики та опис Olesson 1523

індикатор роботи; Макс. потужність (USB) (Вт): 10.5;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів прикурювача
3
Макс. потужність (USB)
10.5 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 299  до 469 грн.
Розгалужувач прикурювача на 3 гнізда c 2 USB 12-24V Olesson 1523
Rozetka.ua (Київ)
339 грн.
← купити
Розгалужувач прикурювача Olesson 1523 3 2 гнізда USB з підсвічуванням Чорний
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
АЗУ розгалужувач Olesson 1523, 12V-3*12V+2*USB, Black, Blister
Rozetka.ua (Київ)
398 грн.
← купити
АЗУ розгалужувач Olesson 1523 12V-3*12V+2*USB Black
Rozetka.ua (Київ)
341 грн.
← купити
Розгалужувач прикурювача трійник з підсвічуванням OLESSON MOD-1523 на 3 гнізда в авто + 2 USB 12-24V
Rozetka.ua (Київ)
431 грн.
← купити
АЗУ розгалужувач Olesson 1523, 12V-3*12V+2*USB, Black, Blister
Rozetka.ua (Київ)
391 грн.
← купити
Розгалужувач прикурювача для авто на 3 гнізда Olesson 1523 |2xUSB, 12V-24V| Black
Rozetka.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Розгалужувач прикурювача трійник з підсвічуванням на 3 гнізда + 2 USB 12-24V OLESSON MOD-1523 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
469 грн.
← купити
АЗУ розгалужувач Olesson 1523, 12V-3*12V+2*USB, Black, Blister
Rozetka.ua (Київ)
309 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Olesson 1523, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Olesson 1523. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Olesson 1523 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія