шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Oscal Tiger 10 256GB

Ціни26Опис Відгуки2Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити мобільний телефон Oscal Tiger 10 256GB за ціною від 4495 грн.
Відео 8Фото 4

Характеристики та опис Oscal Tiger 10 256GB

Вага (г): 195; Розміри (мм): 163.2x75.2x8.75; зарядний пристрій; Ємність (мАгод): 5180; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) знизу; USB-C: USB-C; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: SIM + SIM/microSD;язку: 4G (LTE); Стандарт зв'
Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
0
Колір
діагональ дисплея
6.56 "
роздільна здатність екрану
1612х720 (20:9)
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5180 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
163.2x75.2x8.75 мм
Вага
195 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
хороша модель, сподобалося
4 вересня 2024, 01:22 #
Переваги:Ціна, батарея, пам'ять

Недоліки:Мінімальна гучність динаміка надто висока

Коментар:Нема світлої теми, але є 3 режими темної

пользуюсь год им и полёт отличный рекомендую
24 січня 2026, 15:17 #
Переваги:хорошая автономность, давольно таки неплохая светопередача камеры, мне понравился телефон

Недоліки:есть конечно проблемки со звуком но не сильно кретично

Коментар:хороша модель, сподобалося

Автор:Vankastel channel

від 4 495  до 6 352 грн.
Смартфон Oscal Tiger 10 8/256GB Dual Sim Dim Forrest Green Tiger 10 8/256GB Dim Forrest Green
Click.ua (Київ)
5 065 грн.
← купити
Oscal Смартфон Oscal Tiger 10 8/256GB Gray
MTA.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Смартфон 6.56" Oscal Tiger 10 8/256GB 4G 2-SIM 50/8Мп 8 ядер Android 13 Зелений Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
4 895 грн.
← купити
Oscal Tiger 10 8/256GB Dim Forrest Green
Mallprix.com (Київ)
5 060 грн.
← купити
Blackview Oscal Tiger 10 8/256GB Summer Sky Blue
Limon.in.ua (Хмельницький)
5 399 грн.
← купити
Blackview Oscal Tiger 10 8/256GB Stardust Gray Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
5 178 грн.
← купити
Смартфон Blackview Oscal Tiger 10 8/256Gb Green UA
Sota.store (Київ)
5 021 грн.
← купити
Смартфон Blackview Oscal Tiger 10 8/256 Gb зелений
MAUDAU (Київ)
6 097 грн.
← купити
Oscal Tiger 10 8/256GB Dual Sim Dim Forrest Green tiger 10 8/256gb dim forrest green
Kvshop.com.ua (Київ)
5 148 грн.
← купити
Смартфон Oscal Tiger 10 8/256GB Dual Sim Dim Forrest Green Tiger 10 8/256GB Dim Forrest Green
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Oscal Tiger 10 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Oscal Tiger 10 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Oscal Tiger 10 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія