шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Oukitel WP12 Pro

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Oukitel WP12 Pro за ціною від 3489 грн.
Відео 18Фото 17

Характеристики та опис Oukitel WP12 Pro

Вага (г): 237; Розміри (мм): 174x81x14.3; зарядний пристрій; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 4000; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; гіроскоп; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: SIM + SIM/microSD;язку: 4G (LTE)
Колір
діагональ дисплея
5.5 "
роздільна здатність екрану
1440х720 (18:9)
Вбудована пам'ять
64 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Ємність батареї
4000 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
174x81x14.3 мм
Вага
237 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4000 грн.    до  5750 грн.

від 3 489  до 5 868 грн.
Oukitel Смартфон Oukitel WP12 Pro 4/64Gb Blue
MTA.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP12 Pro 4/64 Gb Black Approved Вітринний зразок
Stls.store (Київ)
3 664 грн.
← купити
Смартфон OUKITEL WP12 PRO 4/64GB Blue
Newsmag.com.ua (Дніпро)
5 139 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP12 Pro 4/64 Gb Black Approved Вітринний зразок
Цифра (Київ)
3 623 грн.
← купити
Oukitel WP12 Pro 4/64GB Blue
Beconnect.com.ua (Київ)
5 149 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP12 Pro 4/64GB Blue
Denika.ua (Харків)
5 433 грн.
← купити
Смартфон OUKITEL WP12 PRO 4/64GB Blue
Demping.store (Кривий Ріг)
4 839 грн.
← купити
OUKITEL WP12 PRO 4/64GB Blue
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
5 039 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP12 Pro Gb Global Blue
MAUDAU (Київ)
5 348 грн.
← купити
Смартфон OUKITEL WP12 PRO 4/64GB Blue DE-101587
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 094 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Oukitel WP12 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Oukitel WP12 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Oukitel WP12 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія