шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Фотоапарат Panasonic DC-TZ99

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити фотоапарат Panasonic DC-TZ99 за ціною від 22839 грн.
Відео 42Фото 30

Характеристики та опис Panasonic DC-TZ99

Вага (г): 322; Габарити (мм): 112х68х43; Матеріал корпуса: алюміній/пластик; Знімків на заряді (шт): 380; Джерело живлення: акумулятор; NFC-чип; Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n);яті: SD, SDHC, SDXC; Типи карт пам' Поворотний дисплей; Сенсорний екран; Дисплей ("): 3; Серійна зйомка (к/с): 10; Видошукач: немає
Колір
Тип фотокамери
цифровий компакт
Ефективне число МП
20
Максимальний розмір знімка
5184x3888 пікс.
Світлочутливість (ISO)
80 - 6400
Оптичне збільшення
30
Ручне фокусування
Діагональ дисплея
3 ''
Сенсорний екран
Габарити (ШхВхТ)
112х68х43 мм
Вага
322 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  22000 грн.    до  34000 грн.

від 22 839  до 37 432 грн.
Компактний фотоапарат Panasonic Lumix - English language (DC-TZ99E-S)
Justbuy.com.ua (Київ)
25 899 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Panasonic DC-TZ99 Silver (DC-TZ99E-S) DC-TZ99E-S
Itbox.ua (Київ)
27 999 грн.
← купити
Фотоапарат Panasonic Lumix TZ99 Silver (DC-TZ99E-S) DC-TZ99E-S
Moyo.ua (Київ)
← купити
Компактний фотоапарат Panasonic Lumix DC-TZ99E-K (DC-TZ99EEK) DC-TZ99EEK
GRO (Київ)
27 709 грн.
← купити
Panasonic DC-TZ99E-S
Mallprix.com (Київ)
28 149 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Panasonic Lumix DC-TZ99E-S
Redprice.sale (Львів)
37 432 грн.
← купити
Фотоапарат Panasonic Lumix DC-TZ99 Silver (DC-TZ99E-S) DC-TZ99E-S
Skay.ua (Одеса)
← купити
Цифр. фотокамера Panasonic dc-tz99 Silver dc-tz99e-s
Tviy-Dim.com (Київ)
28 993 грн.
← купити
Цифр. фотокамера Panasonic DC-TZ99 Black (DC-TZ99E-K) UA DC-TZ99E-K
Sota.store (Київ)
← купити
Цифровий фотоапарат Panasonic DC-TZ99 Silver (DC-TZ99E-S)
Q-techno.com.ua (Київ)
27 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Panasonic DC-TZ99, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фотоапарат Panasonic DC-TZ99. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фотоапарат Panasonic DC-TZ99 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія