шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни86Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити електробритва Panasonic ES-LL41 за ціною від 4525 грн.
Відео 9Фото 12

Характеристики та опис Panasonic ES-LL41

Вага (г): 155; Дисплей; Порт зарядки на корпусі: фірмовий; Індикатор рівня заряду; Час зарядки (год): 1; Час роботи (хв): 50; Джерело живлення: акумулятор; Оберти моторчика (об/хв): 13000; Голівок / сіток (шт.): 3; гребінець змінної довжини; вбудований тример; Захист від вологи; Гоління: вологе та сухе
Колір
Типсіткова
Голіннявологе та сухе
Захист від вологи+
Насадкивбудований тример
гребінець змінної довжини / 1 – 7 мм /
Характеристики
Бритвених голівок / сіток3 шт.
Оберти моторчика13000 об/хв
Модель змінної насадкиWES9013P
Функції та можливостіможливість промивки водою
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи50 хв
Час зарядки1 год
Індикатор рівня заряду
Порт зарядки на корпусіфірмовий
Інше
Дисплей
Вага155 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4500 грн.    до  5750 грн.

від 4 525  до 7 469 грн.
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Panashop.com.ua (Київ)
4 779 грн.
← купити
Електробритва-триммер Panasonic ES-LL41-K520 2в1
Moyo.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Електробритва PANASONIC ES-LL41-K520 639258
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
PANASONIC ES-LL41-K520
Pro100market.com.ua (Київ)
5 060 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K520
Openshop.ua (Київ)
4 904 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520 Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
PANASONIC ES-LL41-K520
Vodogreyka.com.ua (Київ)
5 085 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Цифра (Київ)
4 725 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Stls.store (Київ)
4 773 грн.
← купити
Panasonic ES-LL41-K520
Mallprix.com (Київ)
4 640 грн.
← купити
Електробритва-триммер Panasonic ES-LL41-K520 2в1
Tendo.com.ua (Київ)
5 023 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K503
Saren.com.ua (Львів)
5 243 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Click.ua (Київ)
← купити
Електробритва PANASONIC ES-LL41-K520
ТЕХНОточка (Київ)
4 729 грн.
← купити
Panasonic ES-LL41-K520
Tehnomart.com (Київ)
4 686 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Denika.ua (Харків)
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
4 763 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K503
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 239 грн.
← купити
Panasonic ES-LL41-K520
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 579 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520 (ES-LL41-K520)
Nkt.ua (Київ)
4 525 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520 Black Red чоловіча
Soho.com.ua (Київ)
4 859 грн.
← купити
Panasonic ESLL41K503
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 751 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
ШО (Київ)
4 790 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Кібернетики (Київ)
← купити
Тример для бритви Panasonic ES-LL41-K503 DGOMESLL41K503
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
5 800 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
icom.net.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Zhuk.ua (Київ)
4 853 грн.
← купити
PANASONIC ES-LL41-K520
1smarty.com.ua (Київ)
5 034 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K520
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 783 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520 UA
Sota.store (Київ)
← купити
Електробритва-триммер Panasonic ES-LL41-K520 2в1
Foroom.com.ua (Київ)
5 159 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
MAUDAU (Київ)
5 257 грн.
← купити
Panasonic Електробритва Panasonic ES-LL41-K520 Black Red чоловіча
MTA.ua (Київ)
← купити
Panasonic ES-LL41-K520 Електробритва ES-LL41-K520
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Електробритва сіткова Panasonic 2 насадки, чорна (ES-LL41-K520)
Eva.ua (Київ)
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K520 NW35236
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 074 грн.
← купити
Електробритва-тример PANASONIC ES-LL41-K520 3в1
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520 OPENBOX
Panashop.com.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K503
Zaua.store (Львів)
5 236 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K503
Tomdom.in.ua (Львів)
5 242 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K520
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 753 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K520
Saren.com.ua (Львів)
5 757 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K520
Timesport.com.ua (Львів)
5 747 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K520
Redprice.sale (Львів)
5 750 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K520
Tomdom.in.ua (Львів)
5 756 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K503
Timesport.com.ua (Львів)
5 233 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520 Openbox
MAUDAU (Київ)
5 169 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K520
MAUDAU (Київ)
5 379 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520 2в1
MAUDAU (Київ)
5 038 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
MAUDAU (Київ)
5 734 грн.
← купити
Panasonic Бритва електр. сіткова, 13000 об/хв, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., тример, 2 насад.,док-станц. , чорний E-
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бритва PANASONIC ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
5 657 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бритва Panasonic ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
5 717 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
5 013 грн.
← купити
Бритва Panasonic ES-LL41-K520 151430
Rozetka.ua (Київ)
5 645 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520 Чорний 20442
Rozetka.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520 чорна
Rozetka.ua (Київ)
7 469 грн.
← купити
Бритва Panasonic ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
6 054 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
5 817 грн.
← купити
Електробритва PANASONIC ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Электробритва-триммер Panasonic ES-LL41-K520 2в1 (ES-LL41-K520)
Rozetka.ua (Київ)
6 011 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
6 480 грн.
← купити
Panasonic ES-LL41-K520 2в1
Rozetka.ua (Київ)
5 794 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
6 187 грн.
← купити
Бритва PANASONIC ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
5 713 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
4 979 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520 OPENBOX
Rozetka.ua (Київ)
4 959 грн.
← купити
Бритва PANASONIC ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
5 605 грн.
← купити
Електробритва-триммер ES-LL41-K520 - Panasonic (849286-38837)
Rozetka.ua (Київ)
4 747 грн.
← купити
Електробритва-тример ES-LL41-K520 - Panasonic (849286-38837)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
6 415 грн.
← купити
Електробритва panasonic es-ll41-k520
Rozetka.ua (Київ)
5 921 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520 чорний (322192)
Rozetka.ua (Київ)
6 249 грн.
← купити
Електробритва-триммер PANASONIC ES-LL41-K520 2в1 (ES-LL41). ПРИВЕЗЕМО СЬОГОДНІ!
Rozetka.ua (Київ)
5 980 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
5 321 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
5 541 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва Panasonic ES-LL41-K520
Rozetka.ua (Київ)
5 761 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-LL41-K503
Rozetka.ua (Київ)
6 248 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Panasonic ES-LL41, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електробритва Panasonic ES-LL41. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електробритва Panasonic ES-LL41 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія