шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки30Обговорення5Корисне1Аксесуари
Купити електробритва Panasonic ES-RT37 за ціною від 2386 грн.
Відео 9Фото 5

Характеристики та опис Panasonic ES-RT37

Якісна сіткова електробритва з зручним ергономічним дизайном, трьома рухомими головками і повністю вологозахищеним корпусом, завдяки якому пристрій може використовуватися також і для вологого гоління. Це також дозволяє і очищати пристрій безпосередньо під струменем води. Додатково реалізовано відкидний тример для підрівнювання скронь і догляду за рослинністю на обличчі. Час повної зарядки акумулятора бритви займає 1 годину, хоча пристрій може живитися безпосередньо від електромережі.
Рейтинг моделі: 4 з 5 (30 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Типсіткова
Голіннявологе та сухе
Захист від вологи+
Насадкивбудований тример
Характеристики
Бритвених голівок / сіток3 шт.
Оберти моторчика10000 об/хв
Функції та можливостіплаваюча голівка / сітка
можливість промивки водою
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи54 хв
Час зарядки1 год
Індикатор рівня заряду
Порт зарядки на корпусіфірмовий
Інше
Вага180 г
Відмінність моделей
• Panasonic ES-RT37 - відсутня насадка стайлер
• Panasonic ES-RT47 -є насадка стайлер

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3800 грн.

1
2
7
17
хорошая модель, понравилось
8 вересня 2022, 23:25 #
Переваги:Уже 6 лет пользуюсь (бреюсь трижды в неделю, с гелем). Подизносилась уже, но до сих пор бреет нормально, не рвет, не царапает, ничего. Кожу не раздражает.

Недоліки:Бреет не так чисто, как роторная. Чистить её не удобно (особенности конструкции). Ну и традиционно, пропускает на шее. Тут уж все электробритвы такие.

Коментар:Нужно понимать, что электробритва подходит не всем. Щетина должна быть жесткой и прямой, но все равно придется подбривать станком. Но за-то кожа раздражается минимально, что для меня очень важно.

Автор:Alex Crime  пользуюсь Panasonic ES-RT37 більше року

Достойная бритва, рекомендую.
5 лютого 2016, 12:59 #
Переваги:Литиевый аккумулятор, быстрая зарядка, длительная работа, чистое бритьё.

Недоліки:В руке как то не так. Кнопка вкл. не на месте. Никак после старой бритвы не привыкну. Индикатор разряда начинает рановато показывать, за неделю. Расходники не дешевые.

Коментар:Мне понравилась бритва, после отечественных. Бреет быстро и чисто, щетина средней грубости. Мне хватает на 21 день. Триммер убойный, чуть без усов не остался. Аккуратно надо.) Посмотрим сколько сетки и ножи прослужат. У сына RW30, эта лучше.

отличная модель, очень понравилось
24 грудня 2019, 20:07 #
Переваги:Купил по отзывам. Очень понравилась. Брился с гелью. Бреет чисто. Раньше брился станком. Просто не ожидал от этой бритвы такого комфорта. Роторными не пробовал, сравнивать не могу. Вполне доволен.

Недоліки:Пока недостатков не выявил, мало пользуюсь.

Коментар:Хотелось бы при покупке опробовать бритвы, тогда сразу был бы виден результат. Кому подходит ротор, а кому сетка. Конечно, брать кота в мешке не очень хочется. И покупать стали бы в разы больше.

Показано 3 з 30 відгуків
ще 10 відгуків
від 2 386  до 4 503 грн.
Електробритва PANASONIC ES-RT37-S520
FOXTROT.UA (Київ)
3 499 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-RT37-S520
Openshop.ua (Київ)
2 902 грн.
← купити
PANASONIC ES-RT37-S520
Pro100market.com.ua (Київ)
3 639 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37-S520
АЛЛО (Київ)
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37-S520
Цифра (Київ)
2 618 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37-S520
Stls.store (Київ)
2 644 грн.
← купити
PANASONIC ES-RT37-S520
Vodogreyka.com.ua (Київ)
3 657 грн.
← купити
Panasonic ES-RT37-S520
Mallprix.com (Київ)
2 386 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-RT37-K503
Saren.com.ua (Львів)
2 652 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37-S520
Click.ua (Київ)
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37 (ES-RT37-S520) ES-RT37-S520
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37 (ES-RT37-S520) ES-RT37-S520
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37 (ES-RT37-S520)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 319 грн.
← купити
Panasonic ES-RT37-S520
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37-K503
Denika.ua (Харків)
2 813 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-RT37-K503
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 648 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-RT37-K503
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 693 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37-S520
Zhuk.ua (Київ)
3 434 грн.
← купити
Електрична бритва Panasonic ES-RT37-S520
ШО (Київ)
3 520 грн.
← купити
Panasonic ES-RT37-S520
Tehnomart.com (Київ)
2 524 грн.
← купити
Бритва електр. Panasonic ES-RT37-S520, сіткова, 3 бритв. головки, 10000 об/хв, Li-Ion, сух.+волог. гоління, тример, синій UA
Sota.store (Київ)
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37S520
Ktc.ua (Рівне)
← купити
PANASONIC ES-RT37-S520
1smarty.com.ua (Київ)
3 620 грн.
← купити
Електробритва Panasonic es-rt37-s520
Tviy-Dim.com (Київ)
2 621 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-RT37-S520
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 615 грн.
← купити
Електробритва PANASONIC ES RT 37 S 520
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-RT37-S520
Foroom.com.ua (Київ)
2 759 грн.
← купити
Бритва Panasonic ES-RT37-K
MAUDAU (Київ)
2 885 грн.
← купити
Panasonic Електробритва Panasonic ES-RT37-S520 Blue Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
Panasonic ES-RT37 (ES-RT37-S520) es-rt37-s520
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бритва Panasonic ES-RT37-K PG-ESRT37K
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 721 грн.
← купити
Електробритва PANASONIC ES-RT37-S520
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37-S520
Цифра (Київ)
3 652 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37-S520
Stls.store (Київ)
3 689 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-RT37-K503
Redprice.sale (Львів)
2 645 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-RT37-K503
Tomdom.in.ua (Львів)
2 651 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-RT37-K503
Timesport.com.ua (Львів)
2 642 грн.
← купити
Panasonic ES-RT37-K503 Електробритва ES-RT37-K503
Kvshop.com.ua (Київ)
2 947 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37-S520
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бритва Panasonic ES-RT37-K
Rozetka.ua (Київ)
3 318 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37-K503
Rozetka.ua (Київ)
3 235 грн.
← купити
Електробритва Panasonic ES-RT37 (ES-RT37-S520)
Rozetka.ua (Київ)
4 503 грн.
← купити
Електробритва PANASONIC ES-RT37-S520
Rozetka.ua (Київ)
4 177 грн.
← купити
Електробритва чоловіча Panasonic ES-RT37-K503
Rozetka.ua (Київ)
3 789 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Panasonic ES-RT37, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електробритва Panasonic ES-RT37. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електробритва Panasonic ES-RT37 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія