шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити система охолодження PCCooler DA360 ARGB Black за ціною від 2309 грн.
Фото 14

Характеристики та опис PCCooler DA360 ARGB Black

Габарити (мм): 394x120x27; Тип кріплення: двосторонній (backplate); Швидкість обертання помпи (об/хв): 3000; Розмір помпи (мм): 82.5x70.5x54.5; Intel 1700 / 1851; Intel 1200; Intel 1151 / 1151 v2; Intel 2066; Intel 2011 v3; Intel 1155/1156; Intel 1150; AMD AM5; Socket: AMD AM4; Матеріал підкладки: мідь
Головне
Призначеннядля процесора
Типводяне охолодження
Вентилятор
Кількість вентиляторів3 шт.
Діаметр вентилятора120 мм
Товщина вентилятора25 мм
Тип підшипникагідродинамічний (Hydro Bearing)
Мінімальні оберти500 об/хв
Максимальні оберти1800 об/хв
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік73.6 CFM
Статичний тиск2.43 мм H2O
Можливість заміни
Рівень шуму34 дБ
Джерело живлення4-pin
Радіатор
Матеріал радіатораалюміній
Матеріал підкладкимідь
SocketAMD AM4
AMD AM5
Intel 1150
Intel 1155/1156
Intel 2011 / 2011 v3
Intel 2066
Intel 1151 / 1151 v2
Intel 1200
Intel 1700 / 1851
Водяне охолодження
Розмір радіатора360 мм
Розмір помпи82.5x70.5x54.5 мм
Швидкість обертання помпи3000 об/хв
Довжина трубки400 мм
Джерело живлення помпи4-pin
Рівень шуму помпи28 дБ
Інше
Підсвічування
Колір підсвічуванняARGB
Синхронізація підсвічуванняmulti compatibility
Джерело живлення підсвітки3-pin (5V)
Тип кріпленнядвосторонній (backplate)
Габарити394x120x27 мм / радіатора /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 309  до 4 092 грн.
Система рідинного охолодження PcCooler DA360 ARGB BK
Itbox.ua (Київ)
2 419 грн.
← купити
Система водяного охолодження PCCooler DA360 ARGB BK (DA360-BKAWXX-GL)
Nkt.ua (Київ)
2 314 грн.
← купити
PcCooler DA360 ARGB BK
Mallprix.com (Київ)
2 333 грн.
← купити
Система рідинного охолодження PcCooler DA360 ARGB BK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Водяне охолодження PcCooler DA360 ARGB Black (DA360-BKAWXX-GL) DA360 ARGB Black (DA360-BKAWXX-GL)
Denika.ua (Харків)
2 318 грн.
← купити
Кулер для ПК PcCooler DA360 ARGB Black (DA360-BKAWXX-GL)
Soho.com.ua (Київ)
2 309 грн.
← купити
Водяне охолодження PCCooler DA360 ARGB BK (DA360-BKAWXX-GL) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 393 грн.
← купити
Система рідинного охолодження PcCooler DA360 ARGB, Black DA360-BKAWXX-GL
Comtrading.ua (Київ)
2 486 грн.
← купити
Водяне охолодження PcCooler DA360 ARGB Black (DA360-BKAWXX-GL)
Zhuk.ua (Київ)
2 629 грн.
← купити
Система рідинного охолодження PCCooler DA360 ARGB (DA360-BKAWXX-GL) DA360-BKAWXX-GL
4user.com.ua (Київ)
← купити
Водяне охолодження PCCooler DA360 ARGB BK (DA360-BKAWXX-GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 673 грн.
← купити
Водяне охолодження PCCooler DA360 ARGB Black (DA360-BKAWXX-GL) UA DA360-BKAWXX-GL
Sota.store (Київ)
2 385 грн.
← купити
Система рідинного охолодження PcCooler DA360 ARGB BK
Dendi.ua (Мукачево)
2 499 грн.
← купити
СВО PcCooler PсCOOLER DA360 ARGB Black (DA360-BKAWXX-GL)
MAUDAU (Київ)
3 023 грн.
← купити
PcCooler Кулер для ПК PcCooler DA360 ARGB Black (DA360-BKAWXX-GL)
MTA.ua (Київ)
2 349 грн.
← купити
Система рідинного охолодження PcCooler DA360 ARGB, Black 304339
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 137 грн.
← купити
СВО PcCooler PсCOOLER DA360 ARGB Black (DA360-BKAWXX-GL) DA360-BKAWXX-GL
Compx.ua (Київ)
← купити
Система водяного охолодження PcCooler DA360 ARGB BK
Rozetka.ua (Київ)
← купити
СРО PсCOOLER DA360 ARGB чорний IntelLGA 20XX/1700/1200/115X/1851 AMD AM5/AM4 DA360 ARGB BK
Comtrading.ua (Київ)
2 984 грн.
← купити
Водяне охолодження PCCooler DA360 ARGB BK (DA360-BKAWXX-GL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 493 грн.
← купити
Система рідинного охолодження PcCooler DA360 ARGB чорний (DA360-BKAWXX-GL)
MAUDAU (Київ)
4 092 грн.
← купити
СРО PсCOOLER DA360 ARGB чорний IntelLGA 20XX/1700/1200/115X/1851 AMD AM5/AM4 (DA360 ARGB BK)
Rozetka.ua (Київ)
2 508 грн.
← купити
Система рідинного охолодження PсCOOLER DA360 ARGB (DA360-BKAWXX-GL)
Rozetka.ua (Київ)
2 694 грн.
← купити
Система рідинного охолодження PсCOOLER DA360 ARGB (DA360-BKAWXX-GL) 314926
Rozetka.ua (Київ)
2 748 грн.
← купити
Система рідинного охолодження PcCooler DA360 ARGB, Black
Rozetka.ua (Київ)
3 825 грн.
← купити
Система рідинного охолодження PcCooler DA360 ARGB BK
Rozetka.ua (Київ)
2 765 грн.
← купити
Система рідинного охолодження PcCooler DA360 ARGB BK[134729]
Rozetka.ua (Київ)
2 751 грн.
← купити
СВО PcCooler PсCOOLER DA360 ARGB Black (DA360-BKAWXX-GL)
Rozetka.ua (Київ)
2 796 грн.
← купити
Система рідинного охолодження PcCooler DA360 ARGB, чорний (DA360-BKAWXX-GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Система водяного охолодження PсCOOLER DA360 ARGB Black (DA360-BKAWXX-GL)
Rozetka.ua (Київ)
2 539 грн.
← купити
Система рідинного охолодження PcCooler DA360 ARGB BK
Rozetka.ua (Київ)
2 752 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PCCooler DA360 ARGB Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: система охолодження PCCooler DA360 ARGB Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на система охолодження PCCooler DA360 ARGB Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія