шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити система охолодження PCCooler RT720 TC за ціною від 1689 грн.
Фото 17

Характеристики та опис PCCooler RT720 TC

Габарити (мм): 125x138x158; Тип кріплення: двосторонній (backplate); Intel 1700 / 1851; Intel 1200; Intel 1151 / 1151 v2; Intel 1155/1156; Intel 1150; AMD AM5; Socket: AMD AM4; Матеріал підкладки: мідь; Матеріал радіатора: алюміній/мідь; Контакт теплотрубок: непрямий; Теплових трубок (шт.): 7; Джерело живлення: 4-pin
Головне
Призначеннядля процесора
Типактивний кулер
Видування повітряного потокувбік (розсіювання)
Двовежева конструкція
Максимальний TDP265 Вт
Вентилятор
Кількість вентиляторів2 шт.
Діаметр вентилятора120 мм
Товщина вентилятора25 мм
Тип підшипникагідродинамічний (Hydraulic Bearing)
Мінімальні оберти500 об/хв
Максимальні оберти2200 об/хв
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік73.32 CFM
Статичний тиск3.28 мм H2O
Можливість заміни
Рівень шуму35 дБ
Джерело живлення4-pin
Радіатор
Теплових трубок7 шт.
Контакт теплотрубокнепрямий
Матеріал радіатораалюміній/мідь
Матеріал підкладкимідь
SocketAMD AM4
AMD AM5
Intel 1150
Intel 1155/1156
Intel 1151 / 1151 v2
Intel 1200
Intel 1700 / 1851
Інше
Тип кріпленнядвосторонній (backplate)
Габарити125x138x158 мм
Висота158 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1500 грн.    до  2200 грн.

CPS PCCOOLER RT720 TC Review - Value & Conclusion | TechPowerUp
від 1 689  до 2 172 грн.
Кулер до процесора PcCooler Охолоджувач для процесора PсCOOLER RT720 TC BK чорний IntelLGA 115X/12 (RT720 TC BK)
Itbox.ua (Київ)
1 949 грн.
← купити
Процесорний кулер PcCooler RT720 TC BK (RT720TC-BKNWYX-GL)
Nkt.ua (Київ)
1 689 грн.
← купити
PcCooler RT720 TC BK
Mallprix.com (Київ)
1 963 грн.
← купити
Повітряне охолодження PcCooler RT720 TC BK (RT720TC-BKNWYX-GL) RT720 TC BK (RT720TC-BKNWYX-GL)
Denika.ua (Харків)
1 785 грн.
← купити
Кулер до процесора PcCooler Охолоджувач для процесора PсCOOLER RT720 TC BK чорний IntelLGA 115X/12 (RT720 TC BK)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Кулер процесорний PcCooler RT720 TC BK Black (RT720TC-BKNWYX-GL) UA RT720TC-BKNWYX-GL
Sota.store (Київ)
2 105 грн.
← купити
Кулер PCCooler RT720 TC Black RT720TC-BKNWYX-GL
Telemart.ua (Київ)
← купити
Охолоджувач для процесора PсCOOLER RT720 TC BK чорний IntelLGA 115X/1200/1700/1851 AMD AM5/AM4 RT720TC-BKNWYX-GL
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Повітряне охолодження PCCooler RT720 TC Black (RT720TC-BKNWYX-GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 046 грн.
← купити
PcCooler Кулер для ПК PcCooler RT720 TC BK
MTA.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
PCCooler PcCooler Охолоджувач для PсCOOLER RT720 TC BK чорний IntelLGA 115X/12 (RT720 TC BK) PcCooler Охолоджувач для PсCOOL
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Кулер для процесора PcCooler PсCOOLER RT720 TC Black (RT720TC-BKNWYX-GL) RT720TC-BKNWYX-GL
Compx.ua (Київ)
← купити
Кулер PcCooler RT720 TC BK (RT720TC-BKNWYX-GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кулер для процесора PcCooler PсCOOLER RT720 TC Black (RT720TC-BKNWYX-GL)
Rozetka.ua (Київ)
2 077 грн.
← купити
Кулер до процесора PcCooler Охолоджувач для процесора PсCOOLER RT720 TC BK чорний IntelLGA 115X/12 (RT720 TC BK)
Rozetka.ua (Київ)
2 172 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PCCooler RT720 TC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: система охолодження PCCooler RT720 TC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на система охолодження PCCooler RT720 TC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія