шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ігровий маніпулятор PDP Rematch Glow Wireless Controller

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити ігровий маніпулятор PDP Rematch Glow Wireless Controller за ціною від 2835 грн.
Відео 5Фото 29

Характеристики та опис PDP Rematch Glow Wireless Controller

Вихід на навушники; Задні кнопки: 2; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: асиметричне; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 15; Радіус дії (м): 10; Підключення: Bluetooth; Сумісність з платформами: Switch
Колір
Тип пристрою
геймпад
Підключення
Bluetooth
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
акумулятор
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2400 грн.    до  3500 грн.

від 2 835  до 5 333 грн.
Геймпад PDP Rematch Glow in the Dark Super Star For Nintendo Switch
Redprice.sale (Львів)
3 122 грн.
← купити
Геймпад PDP Rematch Glow in the Dark Super Star For Nintendo Switch
Tomdom.in.ua (Львів)
3 128 грн.
← купити
Геймпад PDP Rematch Glow in the Dark Super Star For Nintendo Switch
Saren.com.ua (Львів)
3 129 грн.
← купити
Геймпад PDP Rematch Link Hero Glow in the Dark (500-202-LKHG)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Геймпад PDP Rematch Super ICons Glow in the Dark (500-202-SPIG)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 841 грн.
← купити
Геймпад PDP Rematch Super Stars Glow in the Dark (500-202-STGD)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 333 грн.
← купити
Геймпад PDP Rematch Link Hero Glow in the Dark (500-202-LKHG)
Zaua.store (Львів)
← купити
Геймпад PDP Rematch Super ICons Glow in the Dark (500-202-SPIG)
Zaua.store (Львів)
2 835 грн.
← купити
Геймпад PDP Rematch Super Stars Glow in the Dark (500-202-STGD)
Zaua.store (Львів)
5 327 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PDP Rematch Glow Wireless Controller, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор PDP Rematch Glow Wireless Controller. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор PDP Rematch Glow Wireless Controller у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія