шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити ігровий маніпулятор PDP Afterglow Wave за ціною від 1300 грн.
Фото 18

Характеристики та опис PDP Afterglow Wave

Вихід на навушники; Задні кнопки: 2; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: асиметричне; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 15; Підключення: дротове; Xbox; Сумісність з платформами: ПК (Windows); Тип пристрою: геймпад
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Xbox
Підключення
дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
USB-порт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 300  до 3 486 грн.
Геймпад PDP Afterglow Wave Black (049-024)
Saren.com.ua (Львів)
2 437 грн.
← купити
Геймпад PDP Afterglow Wave Black (049-024)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 433 грн.
← купити
Геймпад PDP Afterglow Wave Wired Controller
G10.in.ua (Чернівці)
1 300 грн.
← купити
PDP Afterglow Wave White 049-024-WH
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 143 грн.
← купити
Геймпад PDP Afterglow Wave Black (049-024)
Redprice.sale (Львів)
2 430 грн.
← купити
Геймпад PDP Afterglow Wave Black (049-024)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 436 грн.
← купити
Геймпад PDP Afterglow Wave White (049-024-WH)
Timesport.com.ua (Львів)
2 734 грн.
← купити
Геймпад PDP Afterglow Wave Purple (049-024-PR)
Redprice.sale (Львів)
2 893 грн.
← купити
Геймпад PDP Afterglow Wave Blue (049-024-BL)
Timesport.com.ua (Львів)
2 745 грн.
← купити
Плазмовий дисплей Afterglow Wave для Xbox Blue 049-024-BL
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PDP Afterglow Wave, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор PDP Afterglow Wave. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор PDP Afterglow Wave у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія