шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ігровий маніпулятор Turtle Beach Afterglow Wave Wired Controller

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари10+
Купити ігровий маніпулятор Turtle Beach Afterglow Wave Wired Controller за ціною від 2709 грн.
Відео 8Фото 35

Характеристики та опис Turtle Beach Afterglow Wave Wired Controller

Вихід на навушники; Задні кнопки: 2; на датчиках Холла; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: асиметричне; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 15; Довжина кабелю (м): 3; Підключення: дротове; Xbox; Сумісність з платформами: ПК (Windows)
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Xbox
Підключення
дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
USB-порт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 709  до 2 715 грн.
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB Blue (TBC-2002-25)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 715 грн.
← купити
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB Lila (TBC-2002-45)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB White (TBC-2002-15)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB Blue (TBC-2002-25)
Zaua.store (Львів)
2 709 грн.
← купити
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB Lila (TBC-2002-45)
Zaua.store (Львів)
← купити
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB White (TBC-2002-15)
Zaua.store (Львів)
← купити
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB Black (TBC-2002-05)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB Black (TBC-2002-05)
Zaua.store (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Turtle Beach Afterglow Wave Wired Controller, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор Turtle Beach Afterglow Wave Wired Controller. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор Turtle Beach Afterglow Wave Wired Controller у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія