шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ігровий маніпулятор Turtle Beach Afterglow Wave Wired Controller

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ігровий маніпулятор Turtle Beach Afterglow Wave Wired Controller за ціною від 2709 грн.
Відео 8Фото 35

Характеристики та опис Turtle Beach Afterglow Wave Wired Controller

Вихід на навушники; Задні кнопки: 2; на датчиках Холла; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: асиметричне; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 15; Довжина кабелю (м): 3; Підключення: дротове; Xbox; Сумісність з платформами: ПК (Windows)
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Xbox
Підключення
дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
USB-порт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 709  до 2 715 грн.
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB Blue (TBC-2002-25)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 715 грн.
← купити
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB Lila (TBC-2002-45)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB White (TBC-2002-15)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB Blue (TBC-2002-25)
Zaua.store (Львів)
2 709 грн.
← купити
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB Lila (TBC-2002-45)
Zaua.store (Львів)
← купити
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB White (TBC-2002-15)
Zaua.store (Львів)
← купити
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB Black (TBC-2002-05)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Геймпад Turtle Beach Afterglow Wave Wire XB Black (TBC-2002-05)
Zaua.store (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Turtle Beach Afterglow Wave Wired Controller, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор Turtle Beach Afterglow Wave Wired Controller. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор Turtle Beach Afterglow Wave Wired Controller у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія