шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Philips (діагональ)

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити монітор Philips 27B2U3601 за ціною від 11777 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Philips 27B2U3601

Габарити без підставки (мм): 615x361x46; Габарити (мм): 615x539x146; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Швидка зарядка; USB-A: 4x5Gbps; Power Delivery
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс
Габарити (ШхВхТ)
615x539x146 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 11 777  до 17 003 грн.
Монітор 27" Philips 27B2U3601 (27B2U3601/00) 27B2U3601/00
Artline.ua (Київ)
11 777 грн.
← купити
Монітор PHILIPS 27B2U3601 27B2U3601/00
FOXTROT.UA (Київ)
12 399 грн.
← купити
Philips Монітор Philips 27B2U3601/00 Black 27
MTA.ua (Київ)
12 799 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U3601/00
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" Philips 27B2U3601/00
АЛЛО (Київ)
← купити
Монітор Philips 27" IPS 120Hz 27B2U3601/00 (UA)
Jabko.ua (Львів)
12 389 грн.
← купити
Philips 27B2U3601/00
Mallprix.com (Київ)
12 715 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U3601/00 Black - 27" IPS / 2560×1440 / 120 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор Philips 27" 27B2U3601/00 IPS Black 120Hz 27B2U3601/00
Click.ua (Київ)
12 834 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U3601/00
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 27B2U3601/00
Redprice.sale (Львів)
12 634 грн.
← купити
Монітор Philips серії 3000 27B2U3601/00
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
15 688 грн.
← купити
TFT 27" Philips 27B2U3601, QHD, IPS, 120Гц, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS,Pivot, кол., чорний 27B2U3601/00
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Philips 27B2U3601/00
Luckylink.kiev.ua (Київ)
13 119 грн.
← купити
Монітор Philips 27" 27B2U3601/00 Black 27B2U3601/00
Telemart.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 27B2U3601/00
Tv-mir.com.ua (Київ)
12 886 грн.
← купити
Монітор PHILIPS 27" 27B2U3601 (27B2U3601/00)
Citrus.ua (Київ)
12 816 грн.
← купити
Philips 27B2U3601/00
COMFY.ua (Київ)
12 815 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U3601/00
Denika.ua (Харків)
13 010 грн.
← купити
PHILIPS 27B2U3601/00
Tehnomart.com (Київ)
12 579 грн.
← купити
Монітор PHILIPS 27B2U3601/00
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
13 240 грн.
← купити
Монiтор Philips 27B2U3601/00 UA
Sota.store (Київ)
13 372 грн.
← купити
Philips 27B2U3601/00
Kvshop.com.ua (Київ)
12 999 грн.
← купити
TFT 27` Philips 27B2U3601, QHD, IPS, 120Гц, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS,Pivot, кол., чорний 894754
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
12 637 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2U3601 QHD 120Hz (27B2U3601/00) 2560x1440 (QHD, 2K) IPS 120 Hz 27B2U3601/00
Compx.ua (Київ)
12 522 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2U3601/00
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" Philips 27B2U3601 QHD IPS 120Гц HDMI DP USB-C RJ-45 USB-hub HAS Pivot колонки Чорний (27B2U3601/00)
Rozetka.ua (Київ)
16 475 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U3601/00
Rozetka.ua (Київ)
14 962 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U3601/00
Rozetka.ua (Київ)
14 021 грн.
← купити
TFT 27" Philips 27B2U3601, QHD, IPS, 120Гц, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS,Pivot, кол., чорний
Rozetka.ua (Київ)
15 305 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2U3601 QHD IPS 120Hz (27B2U3601/00)
Rozetka.ua (Київ)
15 367 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U3601/00
Rozetka.ua (Київ)
17 003 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2U3601 QHD IPS 120Гц HDMI DP USB-C RJ-45 USB-hub HAS Pivot колонки Чорний (27B2U3601/00)
Rozetka.ua (Київ)
15 752 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2U3601/00, Black
Rozetka.ua (Київ)
14 011 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Philips 27B2U3601, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Philips 27B2U3601. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Philips 27B2U3601 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія