шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Philips (діагональ)

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Philips 49B2U6903CH за ціною від 57110 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Philips 49B2U6903CH

Габарити без підставки (мм): 1193x373x164; Габарити (мм): 1193x586x268; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вебкамера; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Adaptive-Sync; Flicker-Free; PBP (Picture by Picture); сенсор присутності; сенсор освітленості; KVM-перемикач; вихід mini-Jack (3.5 мм)
Колір
Тип
монітор
Діагональ
48.8 "
Тип матриці
*VA
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
5120x1440 (32:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс
Вебкамера
/ 5 МП /
Габарити (ШхВхТ)
1193x586x268 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  46000 грн.    до  72500 грн.

від 57 110  до 68 822 грн.
Монітор 48.8" Philips 49B2U6903CH 49B2U6903CH/00
Artline.ua (Київ)
57 959 грн.
← купити
Philips Монітор Philips 49B2U6903CH Silver 48.8
MTA.ua (Київ)
61 599 грн.
← купити
Philips 49B2U6903CH/00
Mallprix.com (Київ)
59 008 грн.
← купити
Монітор Philips 49B2U6903CH/00 Dark Grey - 48.8" VA / 5120x1440 / 120 Гц / HAS
Ktc.ua (Рівне)
59 999 грн.
← купити
Монiтор Philips 48.8" 49B2U6903CH/00 VA Dark Gray Curved 120Hz 49B2U6903CH/00
Click.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 49B2U6903CH/00
Denika.ua (Харків)
62 152 грн.
← купити
Philips 49B2U6903CH/00
Luckylink.kiev.ua (Київ)
60 719 грн.
← купити
Монітор TFT 48.8" Philips 49B2U6903CH, VA 5120x1440, вигн., 2xHDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, cam,HAS,кол 49B2U6903CH/00
Comtrading.ua (Київ)
← купити
TFT 48.8" Philips 49B2U6903CH, VA 5120x1440, вигн., 2xHDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, cam,HAS,кол (49B2U6903CH/00)
Nkt.ua (Київ)
57 960 грн.
← купити
Монітор вигнутий VA 48.8",5120 x 1440,100 Гц 49B2U6903CH/00 PHILIPS (49B2U6903CH/00) 49B2U6903CH/00
icom.net.ua (Київ)
57 110 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Philips 49B2U6903CH, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Philips 49B2U6903CH. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Philips 49B2U6903CH у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія