шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Poco C75 256GB

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мобільний телефон Poco C75 256GB за ціною від 5449 грн.
Відео 2Фото 19

Характеристики та опис Poco C75 256GB

Вага (г): 204; Розміри (мм): 171.88x77.8x8.22; зарядний пристрій; Час роботи (PCMark) (год): 13.8; Ємність (мАгод): 5160; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.4; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM
Колір
діагональ дисплея
6.88 "
роздільна здатність екрану
1640x720
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип / залежно від регіону /
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5160 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
171.88x77.8x8.22 мм
Вага
204 г / 211 г у фіолетовому варіанті, 207 г у зеленому /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  8250 грн.

Xiaomi Poco C75 - Notebookcheck.net External Reviews
від 5 449  до 8 577 грн.
Смартфон Xiaomi Poco C75 8/256GB Gold
XStore.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Xiaomi Poco C75 8/256GB Green EU Смартфон Poco C75 8/256GB Green EU
Kvshop.com.ua (Київ)
8 577 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco C75 8/256GB Gold
Rozetka.ua (Київ)
8 500 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C75 8/256GB Black
XStore.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C75 8/256GB Green
XStore.ua (Київ)
5 449 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco C75 8/256GB Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco C75 8/256GB Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Poco C75 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Poco C75 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Poco C75 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія