шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Poco C85 256GB

Ціни183Опис Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити мобільний телефон Poco C85 256GB за ціною від 5599 грн.
Відео 1Фото 19

Характеристики та опис Poco C85 256GB

Вага (г): 205; Розміри (мм): 171.56x79.47x7.99; чохол; Захист від вологи: IP64; Ємність (мАгод): 6000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) знизу; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.4; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM
Колір
діагональ дисплея
6.9 "
роздільна здатність екрану
1600х720 (20:9)
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип / залежно від регіону /
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
6000 мАгод
Захист від вологи
IP64
Розміри (ВхШхТ)
171.56x79.47x7.99 мм
Вага
205 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6250 грн.    до  9000 грн.

Що входить до Читать...
PriceHub AI25 листопада 2025, 09:39
До комплекту смартфона Poco C85 входять: сам смартфон, зарядний пристрій, силіконовий чохол, інструмент для витягування SIM-лотка, інструкція та брошура.
[Відповідь сформована на основі специфікацій продукту, які містять інформацію про комплектацію Poco C85. Ця інформація є важливою для потенційних покупців, оскільки дозволяє зрозуміти, що саме вони отримають разом із пристроєм.]
від 5 599  до 10 329 грн.
POCO C85 8/256GB Purple
АЛЛО (Київ)
8 499 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Green
Click.ua (Київ)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Dual Sim Purple 1163438
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Xiaomi Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256GB Black (Global)
MTA.ua (Київ)
8 079 грн.
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB (Black) 1163436
Jabko.ua (Львів)
← купити
POCO C85 8/256GB Purple
Mi.ua (Київ)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Black
Justbuy.com.ua (Київ)
6 889 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco C85 8/256Gb Black (1163436) 1163436
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Purple (UA UCRF)
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256GB Purple
ШО (Київ)
7 959 грн.
← купити
Смартфон 6.9" Xiaomi POCO C85 8/256Gb 4G 2-SIM NFC 50/8Мп 8 ядер Android 15 Фіолетовий Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
5 599 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Purple (UA UCRF)
Цифра (Київ)
← купити
POCO C85 8/256GB (Purple)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco C85 8/256Gb Black (1163436) 1163436
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi POCO C85 8/256GB Green
Denika.ua (Харків)
7 291 грн.
← купити
Xiaomi Poco C85 4G 8/256Gb Green (no adapter) Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
7 488 грн.
← купити
Xiaomi Poco C85 8/256GB Green NFC (EU)
Skay.ua (Одеса)
6 830 грн.
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Green (1163437) UA (1163437)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Xiaomi POCO C85 8/256GB Purple
Limon.in.ua (Хмельницький)
6 649 грн.
← купити
Xiaomi POCO C85 8/256GB Black Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
6 628 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256GB Green (Global)
Soho.com.ua (Київ)
6 389 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Black EU
Sota.store (Київ)
6 975 грн.
← купити
POCO C85 8/256 ГБ Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 099 грн.
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Black (Global EU) (with charger)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 960 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Green
Mobicase.net (Київ)
7 739 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Green
Кібернетики (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256Gb Green Global version
Techno-kym.com.ua (Київ)
6 454 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Purple UA UCRF
Tehnomarket.ua (Вінниця)
8 759 грн.
← купити
POCO C85 8/256GB Purple
Tehnomart.com (Київ)
8 530 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Black
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
6 100 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256Gb Purple (1163438) 1163438
Artline.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Poco C85 8/256GB Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
POCO C85 8/256GB Black
Elektron.ua (Київ)
6 378 грн.
← купити
Poco C85 8/256Gb Purple C858/256GbPurple
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256GB NFC Black
MAUDAU (Київ)
9 121 грн.
← купити
Xiaomi Poco C85 8/256Gb Black (1163436) 1163436
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Green NW67002
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 857 грн.
← купити
Мобільний телефон Poco C85 8/256GB Purple (1163438)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
POCO C85 8/256GB Green
АЛЛО (Київ)
← купити
POCO C85 8/256GB Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Purple
Click.ua (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Black
Click.ua (Київ)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Dual Sim Green 1163437
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Dual Sim Black 1163436
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Xiaomi Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256GB Green (Global)
MTA.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256GB Purple (Global)
MTA.ua (Київ)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB (Green) 1163437
Jabko.ua (Львів)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB (Purple) 1163438
Jabko.ua (Львів)
← купити
POCO C85 8/256GB Green
Mi.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256GB Purple (Global version)
MTA.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256GB Black (Global version)
MTA.ua (Київ)
← купити
POCO C85 8/256GB Black
Mi.ua (Київ)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Green
Justbuy.com.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Purple
Justbuy.com.ua (Київ)
6 959 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco C85 8/256Gb Green (1163437) 1163437
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco C85 8/256Gb Purple (1163438) 1163438
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Black (Global)
Stls.store (Київ)
7 799 грн.
← купити
Смартфон 6.9" Xiaomi POCO C85 8/256Gb 4G 2-SIM NFC 50/8Мп 8 ядер Android 15 Зелений Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
5 799 грн.
← купити
Смартфон 6.9" Xiaomi POCO C85 8/256Gb 4G 2-SIM NFC 50/8Мп 8 ядер Android 15 Фіолетовий Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
8 299 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Black (Global)
Цифра (Київ)
7 499 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Green (Global)
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Purple (Global)
Цифра (Київ)
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco C85 8/256Gb Green (1163437) 1163437
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco C85 8/256Gb Purple (1163438) 1163438
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi POCO C85 8/256GB Black
Denika.ua (Харків)
6 648 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi POCO C85 8/256GB Purple
Denika.ua (Харків)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Purple (1163438) UA (1163438)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Xiaomi POCO C85 8/256GB Green
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Xiaomi POCO C85 8/256GB Black
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Xiaomi POCO C85 8/256GB Green Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Xiaomi POCO C85 8/256GB Purple Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256GB Black (Global)
Soho.com.ua (Київ)
7 189 грн.
← купити
POCO C85 8/256 ГБ Зелений
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 469 грн.
← купити
POCO C85 8/256 ГБ Фіолетовий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Green (Global EU) (with charger)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Purple (Global EU) (with charger)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Purple (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
9 037 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Purple
Mobicase.net (Київ)
6 249 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Black
Mobicase.net (Київ)
6 459 грн.
← купити
Xiaomi Poco C85 4G 8/256Gb Black (no adapter) Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Xiaomi Poco C85 4G 8/256Gb Green (with charger) Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
7 607 грн.
← купити
Xiaomi Poco C85 4G 8/256Gb Black (with charger) Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Xiaomi Poco C85 4G 8/256Gb Purple (with charger) Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Green (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 742 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256Gb Purple Global version
Techno-kym.com.ua (Київ)
6 911 грн.
← купити
Xiaomi Poco C85 8/256GB Black NFC (EU)
Skay.ua (Одеса)
← купити
Xiaomi Poco C85 8/256GB Purple NFC (EU)
Skay.ua (Одеса)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Purple EU
Sota.store (Київ)
← купити
Xiaomi Poco C85 4G 8/256Gb Purple (no adapter) Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Purple
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Green
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Black NFC (Global) (із зарядним пристроєм)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
7 209 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Black (без зарядного пристрою) (Global)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
8 109 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Purple (із зарядним пристроєм) (Global)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
7 409 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB NFC Green (із зарядним пристроєм) (Global)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Green (без зарядного пристрою) (Global)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Green
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Purple
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
5 850 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Green UA
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Purple UA
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Black (with Adapter) EU
Sota.store (Київ)
6 890 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Green (with Adapter) EU
Sota.store (Київ)
6 850 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Purple (with Adapter) EU
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Green EU
Sota.store (Київ)
6 750 грн.
← купити
POCO C85 8/256GB Green
Elektron.ua (Київ)
← купити
POCO C85 8/256GB Purple
Elektron.ua (Київ)
← купити
POCO C85 8/256GB Purple + зарядний пристрій
Elektron.ua (Київ)
6 606 грн.
← купити
POCO C85 8/256GB Green + зарядний пристрій
Elektron.ua (Київ)
← купити
POCO C85 8/256GB Black + зарядний пристрій
Elektron.ua (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256Gb Black (1163436) 1163436
Artline.ua (Київ)
7 055 грн.
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Purple
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256GB Black Global Без NFC no charger
MAUDAU (Київ)
8 320 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85, 8/256GB Black (Global) NFC (with charger)
MAUDAU (Київ)
8 383 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85, 8/256GB Green (Global) NFC (with charger)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85, 8/256GB Purple (Global) NFC (with charger)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85, 8/256GB Purple (Global) Без NFC (with charger)
MAUDAU (Київ)
7 586 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Purple UA UCRF
MAUDAU (Київ)
9 059 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Black
MAUDAU (Київ)
6 939 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Purple
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Green
MAUDAU (Київ)
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco C85 8/256Gb Green (1163437)
MAUDAU (Київ)
9 360 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco C85 8/256Gb Purple (1163438)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256Gb Purple No Adapter UA UCRF
MAUDAU (Київ)
9 060 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Green
MAUDAU (Київ)
7 269 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Purple
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон POCO C85 8 / 256 GB Global Version чорний
MAUDAU (Київ)
8 349 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Green
MAUDAU (Київ)
6 803 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Purple
MAUDAU (Київ)
7 516 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Black
MAUDAU (Київ)
7 440 грн.
← купити
Poco C85 8/256GB Purple EU Смартфон C85 8/256GB Purple EU
Kvshop.com.ua (Київ)
6 977 грн.
← купити
Poco C85 8/256GB Black EU Смартфон C85 8/256GB Black EU
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Poco C85 8/256GB Purple Смартфон C85 8/256GB Purple
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Poco C85 8/256GB Green EU Смартфон C85 8/256GB Green EU
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Poco C85 8/256GB Green Смартфон C85 8/256GB Green
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Purple NW67003
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256Gb Purple (No Adapter) UA UCRF MO-101005
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 547 грн.
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Black NW67001
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 499 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Purple
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 421 грн.
← купити
Мобільний телефон Poco C85 8/256GB Green (1163437)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco C85 8/256GB Green
Rozetka.ua (Київ)
8 099 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco C85 8/256GB Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco C85 8/256GB Purple
Rozetka.ua (Київ)
8 699 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi POCO C85 8/256GB Purple Global
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Xiaomi POCO C85 8/256GB with charger Green Global
Rozetka.ua (Київ)
8 799 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi POCO C85 8/256GB with charger Purple Global
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Xiaomi POCO C85 8/256GB with charger Black Global
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Poco C85 8/256GB Purple (UA)
Rozetka.ua (Київ)
9 699 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi POCO C85 8/256GB Black Global
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Xiaomi POCO C85 8/256GB Green Global
Rozetka.ua (Київ)
9 099 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Purple
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Black
Rozetka.ua (Київ)
6 799 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Black NFC (Global) (із зарядним пристроєм)
Rozetka.ua (Київ)
7 949 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Purple (із зарядним пристроєм) (Global)
Rozetka.ua (Київ)
8 169 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB NFC Green (із зарядним пристроєм) (Global)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Black
Rozetka.ua (Київ)
7 289 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Purple
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Purple UA UCRF
Rozetka.ua (Київ)
10 329 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Green (без зарядного пристрою) (Global)
Rozetka.ua (Київ)
8 949 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Black (без зарядного пристрою) (Global)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Green
Rozetka.ua (Київ)
7 735 грн.
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Purple
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Black
Rozetka.ua (Київ)
7 331 грн.
← купити
Смартфон POCO C85 8/256GB Global Version чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB NFC Black Global
Rozetka.ua (Київ)
8 259 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB NFC Purple Global
Rozetka.ua (Київ)
7 889 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB NFC Green Global
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Purple (Global Version) NFC (with charger)
Rozetka.ua (Київ)
9 019 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Black (Global Version) NFC (with charger)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Poco C85 8/256Gb Green (Global Version) NFC (with charger)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256GB Purple (Global Version) Без NFC (with charger)
Rozetka.ua (Київ)
8 164 грн.
← купити
Смартфон Poco C85 8/256GB Black (Global Version) Без NFC (no charger)
Rozetka.ua (Київ)
8 952 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 4G 8/256Gb Green (with charger) Європа
Rozetka.ua (Київ)
8 596 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 4G 8/256Gb Green (no adapter) Europe
Rozetka.ua (Київ)
8 461 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 4G 8/256Gb Purple (with charger) Europe
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 4G 8/256Gb Black (with charger) Europe
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 4G 8/256Gb Black (no adapter) Europe
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco C85 4G 8/256Gb Purple (no adapter) Europe
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Poco C85 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Poco C85 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Poco C85 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія