шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити ДБЖ Powercom INF-3000 за ціною від 12859 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Powercom INF-3000

Вага (кг): 12.2; Розміри (мм): 200x130x412; Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда (PSW); Номінальна вихідна потужність (Вт): 1800; Пікова вихідна потужність (ВА): 3000; Діапазон вхідної напруги (В): 140-300; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Час перемикання на батарею (мс): 4; Форм-фактор: звичайний (Tower)
Тип
інтерактивне
Форм-фактор
звичайний (Tower)
Час перемикання на батарею
4 мс
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
140-300 В
Пікова вихідна потужність
3000 ВА
Номінальна вихідна потужність
1800 Вт
Форма вихідного сигналу
чиста синусоїда (PSW)
Розміри (ВхШхГ)
200x130x412 мм
Вага
12.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 12 859  до 17 092 грн.
Пристрій безперебійного живлення Powercom INF-3000 1800W 36V (INF-3000)
Itbox.ua (Київ)
14 484 грн.
← купити
Powercom INF-3000
Mallprix.com (Київ)
13 705 грн.
← купити
Powercom Powercom INF-3000
Венкон (Київ)
← купити
Пристрій безперебійного живлення Powercom INF-3000 1800W 36V (INF-3000)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Powercom INF-3000
Zaua.store (Львів)
14 013 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Powercom inf-3000 1800w 36v (inf-3000)
Tviy-Dim.com (Київ)
13 402 грн.
← купити
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Powercom INF-3000
Denika.ua (Харків)
13 826 грн.
← купити
ДБЖ Powercom INF-3000, 1800 Вт, 2х EURO Schuko, AVR, LCD, USB INF3000
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Джерело безперебійного живлення PowerCom INF-3000 1800W 36V
Soho.com.ua (Київ)
12 859 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Powercom INF-3000 1800W 36V (INF-3000)
icom.net.ua (Київ)
13 030 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Powercom INF-3000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж Powercom INF-3000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж Powercom INF-3000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія