Тип | скейтборд | Розмір деки | 780x200 мм | Матеріал деки | китайський клен | Кількість шарів деки | 7 | Матеріал підвіски | алюміній | Матеріал коліс | поліуретан | Діаметр коліс | 50 мм | Максимальна вага користувача | 50 кг |
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер. Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі | від 699 до 1 120 грн.  | Скейтборд MS 0321-3-1, підшипники 608Z, 7-шарова дека, алюмінієва підвіска, 79,519,5 см Rozetka.ua (Київ) | 799 грн. ← купити |  | Скейтборд MS 0321-6-2, дерев’яна дека з наждаком, 79,519,5 см, алюмінієва підвіска Rozetka.ua (Київ) | 699 грн. ← купити |  | Скейтборд MS 0321-3-3, підшипники 608Z, 7-шарова дека, алюмінієва підвіска, 79,519,5 см Rozetka.ua (Київ) | 799 грн. ← купити |  | Скейтборд MS 0321-6-4, дерев’яна дека з наждаком, 79,519,5 см, алюмінієва підвіска Rozetka.ua (Київ) | 699 грн. ← купити |  | Скейтборд MS 0321-3-6, підшипники 608Z, 7-шарова дека, алюмінієва підвіска, 79,519,5 см Rozetka.ua (Київ) | 799 грн. ← купити |  | Скейтборд MS 0321-7-2, дерев’яна дека з наждаком, 79,519,5 см, алюмінієва підвіска Rozetka.ua (Київ) | 699 грн. ← купити |  | Скейтборд MS 0321-5-1, 79,519,5 см, дерев’яна дека, наждак, алюмінієва підвіска, дитячий Rozetka.ua (Київ) | 699 грн. ← купити |  | Скейтборд MS 0321-3-2, підшипники 608Z, 7-шарова дека, алюмінієва підвіска, 79,519,5 см Rozetka.ua (Київ) | 799 грн. ← купити |  | Скейтборд MS 0321-3-5, підшипники 608Z, 7-шарова дека, алюмінієва підвіска, 79,519,5 см Rozetka.ua (Київ) | 799 грн. ← купити |  | Скейтборд MS 0321-6-3, дерев’яна дека з наждаком, 79,519,5 см, алюмінієва підвіска Rozetka.ua (Київ) | 699 грн. ← купити | Усі ціни (Україна) (21) |
|