шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Profi Star MB16 за ціною від 3751 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Profi Star MB16

ліхтарик / фара; багажник; крила; Комплектація: бічні колеса; Заднє гальмо: педальне (ножне); Передні гальма: обідне механічне (ручне); Колеса: надувні гумові; Діаметр коліс ("): 16; Матеріал рами: сталь; Максимальне навантаження (кг): 30; Вікова група: від 3 до 6 років; Тип: двоколісний
Колір
Тип
двоколісний
Вікова група
від 3 до 6 років
Максимальне навантаження
30 кг
Матеріал рами
сталь
Діаметр коліс
16 "
Колеса
надувні гумові
Передні гальма
обідне механічне (ручне)
Заднє гальмо
педальне (ножне)
Комплектація
бічні колеса
крила
багажник
дзеркала заднього виду
ліхтарик / фара
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 751  до 4 562 грн.
Дитячий велосипед Profi Star 16 дюймів, блакитний (MB 16063-1)
Stls.store (Київ)
3 778 грн.
← купити
Дитячий велосипед для дівчинки PROFI 16 дюймів STAR з додатковими колесами, бірюзовий (MB 16063)
Rozetka.ua (Київ)
3 751 грн.
← купити
Дитячий велосипед для дівчинки PROFI 16 дюймів STAR з додатковими колесами, бірюзовий (MB 16063-1)
Rozetka.ua (Київ)
3 996 грн.
← купити
Дитячий велосипед для дівчинки PROFI 16 дюймів STAR з додатковими колесами, малиновий (MB 16062-1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велосипед для дівчинки PROFI 16 дюймів STAR з додатковими колесами, малиновий (MB 16062)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед двоколісний дитячий Profi (колеса 16", багажник, дод. колеса, складання 75) MB 16063-1 М'ятний
Rozetka.ua (Київ)
4 562 грн.
← купити
Дитячий велосипед Profi Star з доп.колесами, 16 дюймів, м'ятний MB 16063-1
Rozetka.ua (Київ)
4 460 грн.
← купити
Двоколісний велосипед Profi Star 16 дюймів, рожевий MB 16061-1
Rozetka.ua (Київ)
4 445 грн.
← купити
Дитячий велосипед Profi Star з дод.колесами, 16 дюймів, м'ятний MB 16063-1
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Profi Star MB16, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Profi Star MB16. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Profi Star MB16 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія