шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Pulsar (комплектація)
лише клавіатура

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити клавіатура Pulsar XBOARD MS за ціною від 3052 грн.
Відео 6Фото 10

Характеристики та опис Pulsar XBOARD MS

Вага (г): 860; Розміри (мм): 363x162x46; в обплетенні; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Ігровий режим; Регулювання гучності: колесом; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Hot Swap; PBT-кейкапи; Перемикачі: Cherry MX2A Red (Linear); Конструкція клавіш: механічна
Колір
Тип підключеннядротова
Типігрові
Формат80% (TKL, без Num-блоку)
РозкладкаANSI / ISO / JIS
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіCherry MX2A Red (Linear)
Сила натискання45 г
Хід до спрацьовування2 мм
Загальний хід4 мм
Ресурс перемикачів100 млн натискань
Частота опитування8000 Гц (0,125 мс)
PBT-кейкапи
Hot Swap
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Регулювання гучностіколесом
Ігровий режим
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
в обплетенні
Порт на пристроїUSB C
Інше
Gasket Mount (шумопоглинання)
Розміри363x162x46 мм
Вага860 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 052  до 3 949 грн.
Клавіатура PULSAR Xboard MS TKL ANSI Cherry MX2A Switch Black (XBMS01) XBMS01
FOXTROT.UA (Київ)
3 899 грн.
← купити
Клавіатура Pulsar Xboard MS TKL Cherry MX2A Red Switch Black (XBMS01) XBMS01
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Pulsar Xboard MS TKL (XBMS01)
Touch (Дніпро)
3 489 грн.
← купити
Pulsar Xboard MS TKL USB Black (XBMS01)
Tehnomart.com (Київ)
3 353 грн.
← купити
Клавіатура провідна PULSAR Xboard MS TKL ANSI Cherry MX2A Switch чорна XBMS01
Comtrading.ua (Київ)
3 428 грн.
← купити
Клавіатура дротова PULSAR Xboard MS TKL ANSI Cherry MX2A Switch чорна (XBMS01) XBMS01
icom.net.ua (Київ)
3 340 грн.
← купити
Клавіатура дротова PULSAR Xboard MS TKL ANSI black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Pulsar Xboard MS TKL Black (XBMS01) Xboard MS TKL Black (XBMS01)
Denika.ua (Харків)
3 320 грн.
← купити
PULSAR Xboard MS TKL ANSI Cherry MX2A Switch XBMS01
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 052 грн.
← купити
Pulsar Xboard MS TKL ANSI Cherry MX2A Switch (XBMS01) XboardMSTKLANSICherryMX2ASwitch(XBMS01)
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pulsar XBOARD MS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Pulsar XBOARD MS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Pulsar XBOARD MS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія