шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 2Відгуки1Обговорення2Корисне7
Купити SSD  за ціною від 14400 грн.
Відео 23

Серия Seagate FireCuda 520

Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Модифікації Seagate FireCuda 520 1
Характеристики [ZP2000GM3A002]
Тип
внутрішній
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Контролер
Phison E16
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Кількість шарів 3D NAND
96-шарова
NVMe
/ 1.3 /
Зовнішня швидкість запису
4400 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
5000 МБ/с
Ударостійкість під час роботи
1500 G
Напрацювання на відмову
1.8 млн. год
IOPS запису
700 тис
IOPS зчитування
750 тис
TBW
3600 ТБ
DWPD
1 разів/день
Гарантія виробника
5 років
TRIM
Розміри
22x80 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12000 грн.    до  15500 грн.
A-Data XPG GAMMIX S60
AGAMMIXS60-2 T-CS
від 13 217 грн.
Lexar NM790
LNM790X002T- RNNNG
від 13 282 грн.
Addlink S90
AD2TBS90M2P
від 13 999 грн.
Team Group MP33 M.2
TM8FP6002T0C 101
від 14 127 грн.
Verbatim Vi7000G
49368
від 13 853 грн.
MSI SPATIUM M461 PCI...
S78-440Q550- P83
від 11 999 грн.
PNY CS3040
M280CS3040HS -2TB-RB
від 14 019 грн.
Verbatim Vi560 S3 M.2
49365
від 13 758 грн.
Patriot Memory P310 ...
P310P192TM28
від 10 323 грн.
Apacer AS2280P4U Pro
AP2TBAS2280P 4UPRO-1
від 11 634 грн.
Samsung 990 EVO Plus
MZ-V9S2T0BW
від 9 804 грн.
GOODRAM IRDM PRO Slim
IRP-SSDPR-P4 4S-2K0-80
від 15 046 грн.
WD Red SA500 M.2
WDS200T1R0B
від 12 689 грн.
Crucial P510 Heatsink
CT2000P510SS D5
від 15 280 грн.
KIOXIA Exceria Plus G3
LSD10Z002TG8
від 13 006 грн.
Samsung 990 EVO M.2
MZ-V9E2T0BW
від 12 499 грн.
Gigabyte AORUS Gen4 ...
AG4732TB N
від 15 130 грн.
Acer RE100 M.2
RE100-M2-2TB
від 11 986 грн.
Apacer AS2280P4U
AP2TBAS2280P 4U-1
від 12 050 грн.
KIOXIA Exceria Plus G4
LVD10Z002TG8
від 12 956 грн.
PNY CS1030
M280CS1030-2 TB-RB
від 13 048 грн.
Acer FA100 M.2
FA100-2TB
від 11 744 грн.
Lexar NM710
LNM710X002T
від 11 323 грн.
Team Group MP33 PRO ...
TM8FPD002T0C 101
від 12 551 грн.
Silicon Power P34A60...
SP002TBP34A6 0M28
від 12 372 грн.
Lexar NM620
LNM620X002T
від 12 113 грн.
KIOXIA Exceria Plus G2
LRD20Z002TG8
від 10 632 грн.
Apacer AS2280Q4L
AP2TBAS2280Q 4L-1
від 10 999 грн.
Crucial P3 Plus
CT2000P3PSSD 8
від 11 550 грн.
KIOXIA Exceria Basic
LSF10Z002TG8
від 13 677 грн.

Хороший диск. Учитывайте, что лучше обеспечить охлаждение.
4 серпня 2020, 13:06 #
Переваги:Скорость

Недоліки:Это скорее не недостаток, просто факт, что такой скоростной диск будет греться.

Коментар:Пока что выбор 4х М.2 дисков очень небольшой, фактически 3 модели. Считаю, что этот - хороший вариант. Ему необходимо адекватное охлаждение, к сожалению на моей материнке ASUS ROG STRIX X570-I на второй SSD M.2 невозможно поставить радиатор, т.к. его разъем с обратной стороны материнки. В покое температура диска 56 градусов, при тестировании поднималась до 76, был даже пик на 82 градуса. Уверен, это сказалось на скорости, т.к. на запись она могла бы быть выше.
Добавление даже примитивного радиатора из термопрокладки и фольги снизило температуру максимум до 62-66 градусов. Результаты обоих тестов приложил.

Автор:Vitaly K.

Stillborn Metallist22 січня 2021, 17:51
Здраствуйте, а вы пытались узнать скорость без использование кеша ссд ? ( заполнив кеш и проводя тест хотя бы в ssddiskmark?)
Vitaly K.Stillborn Metallist1 березня 2021, 08:22
Здравствуйте, нет, не пытался.
Update, пока все норм работает. Но жалею что купил только 500гб, надо было брать больший объём.
Seagate FireCuda 520 Review - PCMag
Seagate FireCuda 520 500 GB Specs | TechPowerUp SSD Database
Seagate FireCuda 520 NVMe PCie 4.0 x 4 SSD Review (1TB)
від 14 400 грн.
SSD-диск FireCuda 520 2TB (ZP2000GM3A002)
MAUDAU (Київ)
14 400 грн.
← купити
SSD-диск FireCuda 520 2TB (ZP2000GM3A002)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ZP2000GM3A002, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія