шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk Standard []

Конфігурації і ціни 57Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити жорсткий диск (HDD)  за ціною від 4902 грн.

Серия Seagate SkyHawk Standard

Модифікації Seagate SkyHawk Standard 1
Где купить? [ST1000VX013]
Характеристики [ST1000VX013]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
1 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x20 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  7500 грн.

від 4 902  до 8 937 грн.
Жорсткий диск Seagate SkyHawk HDD SATA 1TB (ST1000VX013)
Secur.ua (Київ)
6 107 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk HDD 1TB (ST1000VX013) ST1000VX013
Artline.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST1000VX013) ST1000VX013
Click.ua (Київ)
6 579 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk SATA III 1TB (ST1000VX013) ST1000VX013
Ktc.ua (Рівне)
6 769 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013) ST1000VX013
Itbox.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013) 090-00216
Triniti-sb.com.ua (Київ)
6 100 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013)
Nkt.ua (Київ)
4 902 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk 1TB (ST1000VX013) Ua
Цифра (Київ)
6 634 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5` Seagate SkyHawk 1TB SATA 256MB (ST1000VX013)
Touch (Дніпро)
6 599 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 1 TB (ST1000VX013) ST1000VX013
Openshop.ua (Київ)
6 677 грн.
← купити
Seagate ST1000VX013
Mallprix.com (Київ)
6 576 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE SkyHawk 1TB SATA/256MB (ST1000VX013)
АЛЛО (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 1TB 3.5" 256MB 5400rpm (ST1000VX013) ST1000VX013
Jabko.ua (Львів)
6 963 грн.
← купити
Жесткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013)
A-techno.com.ua (Київ)
7 334 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013) ST1000VX013
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
6 704 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 1 TB (ST1000VX013) SkyHawk 1 TB (ST1000VX013)
Denika.ua (Харків)
6 277 грн.
← купити
Seagate SkyHawk 1 TB (ST1000VX013)
Tehnomart.com (Київ)
6 474 грн.
← купити
Seagate SkyHawk (ST1000VX013) — Накопичувач HDD SATA 1 TB 5400rpm 256 MB ST1000VX013
Comtrade.ua (Київ)
6 899 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013) ST1000VX013
E-server.com.ua (Київ)
6 777 грн.
← купити
HDD-накопичувач 1TB Seagate SkyHawk 3.5" SATAIII (ST1000VX013) ST1000VX013
Vodafone.ua (Київ)
6 699 грн.
← купити
HDD диск Seagate SkyHawk ST1000VX013 1TB
Soho.com.ua (Київ)
6 259 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 1 TB (ST1000VX013) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 645 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013) ST1000VX013
Comtrading.ua (Київ)
6 527 грн.
← купити
Жорсткий диск 1TB Seagate SkyHawk ST1000VX013
Svn.kiev.ua (Київ)
5 192 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST1000VX013) ST1000VX013
icom.net.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate SkyHawk +Rescue (5400rpm, 6Gb/s, 256MB) (ST1000VX013) ST1000VX013
Hns.com.ua (Львів)
6 639 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 1TB 256MB 5400RPM 3.5" (ST1000VX013) ST1000VX013
Telemart.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 1 TB (ST1000VX013)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 990 грн.
← купити
Seagate 1TB (ST1000VX013) ST1000VX013
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 366 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 1TB (ST1000VX013)
MAUDAU (Київ)
7 637 грн.
← купити
Seagate HDD диск Seagate SkyHawk ST1000VX013 1TB
MTA.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 1TB (ST1000VX013) ST1000VX013
Compx.ua (Київ)
6 656 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 1TB (ST1000VX013) 3.5"
Rozetka.ua (Київ)
5 957 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5" 1TB (ST1000VX013)
MAUDAU (Київ)
7 458 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate SkyHawk (5400rpm, 6Gb/s, 256MB) (ST1000VX013)
Rozetka.ua (Київ)
7 160 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5" 1TB (ST1000VX013)
Rozetka.ua (Київ)
7 332 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013)
Rozetka.ua (Київ)
7 348 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST1000VX013) 3.5" 20408
Rozetka.ua (Київ)
8 634 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5" 1TB (ST1000VX013)
Rozetka.ua (Київ)
7 315 грн.
← купити
Жорсткий диск для комп'ютера формфактора 3.5 дюйми ємністю 3.5 1TB Seagate ST1000VX013
Rozetka.ua (Київ)
7 337 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" Seagate SkyHawk 1TB SATA 256MB (ST1000VX013) [141005]
Rozetka.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk HDD 1TB (ST1000VX013)
Rozetka.ua (Київ)
6 719 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013)
Rozetka.ua (Київ)
7 049 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013)
Rozetka.ua (Київ)
7 392 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate SkyHawk (5400rpm, 6Gb/s, 256MB) (ST1000VX013)
Rozetka.ua (Київ)
7 089 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST1000VX013) 3.5"
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 1TB (ST1000VX013)
Rozetka.ua (Київ)
7 057 грн.
← купити
Seagate 1TB (ST1000VX013)
Rozetka.ua (Київ)
7 003 грн.
← купити
Жорсткий диск 1 TB Seagate SkyHawk (ST1000VX013)
Rozetka.ua (Київ)
7 489 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013)
Rozetka.ua (Київ)
7 765 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013)
Rozetka.ua (Київ)
8 937 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST1000VX013, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія