шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk +Rescue [ST8000VX010]

Конфігурації і ціни 186Відгуки  Обговорення1Корисне2
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk +Rescue (ST8000VX010) за ціною від 17600 грн.

Серия Seagate SkyHawk +Rescue

Модифікації Seagate SkyHawk +Rescue 3
Где купить? [ST8000VX010]
Характеристики [ST8000VX010]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
8 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
5400 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16000 грн.    до  24000 грн.

від 17 600  до 24 931 грн.
Накопичувач HDD 3.5" SATA 8.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST8000VX010) ST8000VX010
Click.ua (Київ)
18 999 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk SATA III 8TB (ST8000VX010) ST8000VX010
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Жорсткий диск SEAGATE SkyHawk Surveillance 8TB 256MB SATA (ST8000VX010) ST8000VX010
FOXTROT.UA (Київ)
20 363 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010) ST8000VX010
Itbox.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk Surveillance 8.0TB 5400rpm 256MB 3.5" SATA (ST8000VX010) ST8000VX010
ШО (Київ)
18 364 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010)
Nkt.ua (Київ)
18 145 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk 8 Tb (ST8000VX010) Ua
Цифра (Київ)
19 956 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk 8 Tb (ST8000VX010) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5` Seagate SkyHawk 8TB SATA 256MB (ST8000VX010)
Touch (Дніпро)
18 699 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 8 TB (ST8000VX010) ST8000VX010
Openshop.ua (Київ)
18 338 грн.
← купити
Seagate ST8000VX010
Mallprix.com (Київ)
19 807 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE SkyHawk 8TB SATA/256MB (ST8000VX010)
АЛЛО (Київ)
19 239 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 8TB 3.5" 256MB 5400rpm (ST8000VX010) ST8000VX010
Jabko.ua (Львів)
20 268 грн.
← купити
Жесткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010)
A-techno.com.ua (Київ)
20 329 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010) ST8000VX010
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 8 TB (ST8000VX010) SkyHawk 8 TB (ST8000VX010)
Denika.ua (Харків)
18 659 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010) ST8000VX010
E-server.com.ua (Київ)
19 461 грн.
← купити
HDD диск Seagate SkyHawk ST8000VX010 8TB
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010) ST8000VX010
Comtrading.ua (Київ)
18 909 грн.
← купити
Жорсткий диск 8TB Seagate SkyHawk ST8000VX010
Svn.kiev.ua (Київ)
17 600 грн.
← купити
Накопичувач HDD 3.5" SATA 8.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST8000VX010) ST8000VX010
icom.net.ua (Київ)
18 481 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk Surveillance 8TB 256MB 5400RPM 3.5" (ST8000VX010) ST8000VX010
Telemart.ua (Київ)
19 186 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 8 TB (ST8000VX010)
Tv-mir.com.ua (Київ)
19 021 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8tb Seagate (st8000vx010)
Tviy-Dim.com (Київ)
19 027 грн.
← купити
Seagate SkyHawk 8 TB (ST8000VX010)
Tehnomart.com (Київ)
18 110 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB 256MB Seagate SkyHawk (ST8000VX010) ST8000VX010
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk 8 TB (ST8000VX010)
Zhuk.ua (Київ)
18 900 грн.
← купити
Жорсткий диск HDD Seagate SkyHawk 8 TB (ST8000VX010) UA ST8000VX010
Sota.store (Київ)
18 335 грн.
← купити
Seagate SkyHawk 8TB (ST8000VX010) ST8000VX010
Luckylink.kiev.ua (Київ)
17 816 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 8TB (ST8000VX010)
MAUDAU (Київ)
22 526 грн.
← купити
Seagate HDD диск Seagate SkyHawk ST8000VX010 8TB
MTA.ua (Київ)
20 199 грн.
← купити
Seagate 8TB (ST8000VX010) Жорсткий диск HDD 8TB (ST8000VX010)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 8TB (ST8000VX010) ST8000VX010
Compx.ua (Київ)
19 588 грн.
← купити
Накопичувач HDD 3.5" SATA 8.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST8000VX010) ST8000VX010
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
17 796 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk HDD 8TB 5400rpm 256MB ST8000VX010 3.5 SATAIII
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накопичувач Seagate HDD 3.5` SATA 8.0TB SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST8000VX010)
MAUDAU (Київ)
18 864 грн.
← купити
Накопичувач HDD Seagate 3.5" SATA 8.0TB SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST8000VX010)
MAUDAU (Київ)
20 932 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5" 8TB (ST8000VX010)
MAUDAU (Київ)
21 759 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5" 8TB (ST8000VX010)
Rozetka.ua (Київ)
21 013 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010)
Rozetka.ua (Київ)
21 103 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5" 8TB (ST8000VX010)
Rozetka.ua (Київ)
21 303 грн.
← купити
Жорсткий диск для комп'ютера формфактора 3.5 дюйми ємністю 3.5 8TB Seagate ST8000VX010
Rozetka.ua (Київ)
20 920 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" Seagate SkyHawk 8TB SATA 256MB (ST8000VX010) [140990]
Rozetka.ua (Київ)
19 799 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010)
Rozetka.ua (Київ)
20 699 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010)
Rozetka.ua (Київ)
20 849 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 8TB (ST8000VX010)
Rozetka.ua (Київ)
20 739 грн.
← купити
Seagate SkyHawk 8TB (ST8000VX010)
Rozetka.ua (Київ)
20 704 грн.
← купити
Жорсткий диск 8 TB Seagate SkyHawk (ST8000VX010)
Rozetka.ua (Київ)
21 359 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010)
Rozetka.ua (Київ)
21 700 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VX010)
Rozetka.ua (Київ)
24 931 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST8000VX010, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk +Rescue (ST8000VX010). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk +Rescue (ST8000VX010) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія