шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Sennheiser PC 3 Chat

Ціни71Опис Відгуки19Обговорення1Корисне
Купити навушники Sennheiser PC 3 Chat за ціною від 699 грн.
Відео 6Фото 6

Характеристики та опис Sennheiser PC 3 Chat

Вага (г): 77; Чутливість (дБ): 95; Частотний діапазон (Гц): 42 – 17000; Імпеданс (Ом): 32; Довжина кабелю (м): 2; Підведення кабелю: двосторонній; mini-Jack (2 x 3.5 мм); Тип підключення: дротові; Конструкція: накладні, відкриті; Призначення: офісні
Рейтинг моделі: 4 з 5 (19 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Підключення та конструкція
Призначенняофісні
Конструкціянакладні, відкриті
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (2 x 3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюдвосторонній
Довжина кабелю2 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон42 – 17000 Гц
Чутливість95 дБ
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Частотний діапазон90 – 15000 Гц
Чутливість-40 дБ
Інше
Вага77 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  850 грн.    до  1450 грн.

1
0
3
13
хорошая модель, понравилось
25 березня 2020, 17:45 #
Переваги:Звук,микрофон и конечно же цена

Недоліки:Не готовит кофе)

Коментар:За свою цену лучшие наушники

Автор:Аноним

Відмінне рішення для роботи та навчання
23 грудня 2023, 04:42 #
Переваги:Ціна, якість звуку

Недоліки:Не виявив

Коментар:Придбав суто для онлайн-конференцій, виходячи з зовнішнього вигляду гарнітури очікував посередню якість звуку але на мій подив, якість звуку виявилась відмінною. Корпус дуже гнучкий, спершу було страшно їх надягати через ризик зламати, але призвичаївся, вже більше року користування з ними взагалі нічого не сталося попри падіння зі столу. Мікрофон працює добре, звук працює з обох сторін. Дріт доволі довгий, довжини вистачає для виведення з задньої панелі комп'ютера. Також зручно надягнути на шию та використовувати суто як мікрофон. Щодо ігор (на упаковці є згадка про це), напевне мінусом буде лише те, що навушники не закривають вуха повністю та не ізолють користувача від зовнішніх шумів. Загалом навушники мені сподобалися, рекомендую.

Автор:Leonid  пользуюсь Sennheiser PC 3 Chat більше року

Показано 2 з 19 відгуків
ще 10 відгуків
від 699  до 1 898 грн.
Гарнітура Sennheiser/ EPOS PC 3 CHAT (1000430)
Portativ.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Epos Накладні навушники Epos PC 3 CHAT Black (1000430)
MTA.ua (Київ)
← купити
Гарнітура On-Ear Epos PC 3 CHAT 2x3.5mm (1000430) 1000430
Moyo.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Накладні навушники Epos PC 3 CHAT Black (1000430)
Soho.com.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Навушники On-Ear EPOS PC 3 Chat,2x minijack (1000430) Black
АЛЛО (Київ)
945 грн.
← купити
Навушники Epos PC 3 CHAT (1000430) 1000430
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Sennheiser Epos PC 3 Chat (1000430) 1000430
Click.ua (Київ)
← купити
Гарнітура EPOS Comm PC 3 CHAT 1000430
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
EPOS PC 3 Chat
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Sennheiser Epos Comm Pc 3 Chat 2*3.5mm (1000430)
Цифра (Київ)
1 246 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sennheiser PC 3 Chat, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Sennheiser PC 3 Chat. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Sennheiser PC 3 Chat у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія