шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Sharp Aquos sense8

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Sharp Aquos sense8 за ціною від 21046 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Sharp Aquos sense8

Вага (г): 159; Розміри (мм): 153x71x8.4; зарядний пристрій; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IPX4 (захист від бризок); Ємність (мАгод): 5000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) знизу; USB-C: USB-C 5Gbps
Колір
діагональ дисплея
6.1 "
роздільна здатність екрану
2432x1080
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5000 мАгод
Захист від вологи
IPX4 (захист від бризок)
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
153x71x8.4 мм
Вага
159 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 21 046  до 24 218 грн.
Смартфон Sharp AQUOS sense8 8/256GB Black
Q-techno.com.ua (Київ)
21 518 грн.
← купити
Смартфон Sharp Aquos Sense 8 5G 8/256GB Black
Sota.store (Київ)
21 150 грн.
← купити
Смартфон Sharp AQUOS sense8 8/256GB Black
Easybay.com.ua (Київ)
21 046 грн.
← купити
Смартфон Sharp AQUOS sense8 8/256GB Copper (CN)
Smartmag.biz.ua (Львів)
21 603 грн.
← купити
Sharp Aquos Sense 8 5G 8/256GB Light Copper
Mobileplanet.ua (Одеса)
21 998 грн.
← купити
Смартфон Sharp Aquos Sense 8 5G 8/256GB Black
MAUDAU (Київ)
23 078 грн.
← купити
Sharp Aquos Sense 8 5G 8/256GB Gold Смартфон Aquos Sense 8 5G 8/256GB Gold
Kvshop.com.ua (Київ)
21 377 грн.
← купити
Мобільний телефон ShSharp Aquos Sense 8 5G 8/256GB Light Cooper
Rozetka.ua (Київ)
24 199 грн.
← купити
Смартфон Sharp AQUOS sense8 8/256GB Pale Green
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Sharp Aquos Sense 8 5G 8/256GB Light Cooper
Sota.store (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sharp Aquos sense8, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Sharp Aquos sense8. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Sharp Aquos sense8 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія