шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити електрогітара / бас-гітара Squier Standard Stratocaster за ціною від 33990 грн.
Відео 24Фото 5

Характеристики та опис Squier Standard Stratocaster

Анкер: одинарний; Радіус накладки ("): 9.5; Ширина верхнього поріжка (мм): 42; Профіль грифа: C; Кількість ладів: 22; Тип кріплення: болтовий; Бридж: Vintage Tremolo; Матеріал корпуса: агатіс; Виріз (cutaway): подвійний; Форма (вид): Stratocaster; Розмір: 4/4; Тип: цільний; Перемикач звукознімачів: 5-позиційний
Колір
Тип
електрогітара
Звукознімачі
пасивні
Схема звукознімачів
S-S-S
Тип
пасивний
Перемикач звукознімачів
5-позиційний
Тип
цільний
Розмір
4/4
Виріз (cutaway)
подвійний
Матеріал корпуса
агатіс
Бридж
Vintage Tremolo
Кількість ладів
22 / medium jumbo /
Профіль грифа
C
Матеріал грифа
клен
Накладка грифа
клен / або палісандр /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  30000 грн.    до  43000 грн.

Ссылка на официальный сайт Squier Standard Stratocaster
від 33 990  до 44 999 грн.
Електрогітара FENDER STANDARD STRATOCASTER LRL AQUA MARINE METALLIC
Muztorg.ua (Київ)
33 990 грн.
← купити
Fender Standard Stratocaster Lrl 3 Color Sunburst
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Електрогітара Fender Standard Stratocaster LRL (3-Color Sunburst)
Musician.ua (Київ)
← купити
Електрогітара Fender Standard Strat MN WPG OWT
Lanota.com.ua (Львів)
40 999 грн.
← купити
Електрогітара Fender Standard Stratocaster LRL 3 Color Sunburst
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрогітара FENDER STANDARD STRATOCASTER LRL 3 COLOR SUNBURST
Muztorg.ua (Київ)
← купити
Fender Standard Stratocaster Lrl Aqua Marine Metallic
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Електрогітара Fender Standard Strat HSS LRL WPG CND
Lanota.com.ua (Львів)
43 999 грн.
← купити
Електрогітара Fender Standard Strat HSS LRL BPG BLK
Lanota.com.ua (Львів)
← купити
Електрогітара Fender Standard Strat LRL WPG AMM
Lanota.com.ua (Львів)
36 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Squier Standard Stratocaster, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрогітара / бас-гітара Squier Standard Stratocaster. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрогітара / бас-гітара Squier Standard Stratocaster у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія