шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Tefal Emotion+ E3277744 за ціною від 999 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Tefal Emotion+ E3277744

Комплектація: Країна походження бренду: Франція; миття в посудомийці; носик для зливу; індикатор нагріву; багатошарове дно; Функції та можливості: індукційне дно; Антипригарне покриття: титанове; Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал сковороди: сталь; Висота стінок (см): 8;єм (л): 3.5; Об' Діаметр дна (см): 20
Колір
Тип
глибока сковорідка
Розмір
26 см
Діаметр дна
20 см
Об'єм
3.5 л
Висота стінок
8 см
Вага
1.02 кг
Матеріал сковороди
сталь
Матеріал ручок
бакеліт / зі вставкою з нержавіючої сталі /
Антипригарне покриття
титанове / Extra Life X5 /
Кількість шарів покриття
5 шарів
Функції та можливості
індукційне дно
багатошарове дно
індикатор нагріву
носик для зливу
миття в посудомийці
Країна походження бренду
Франція
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1400 грн.    до  1800 грн.

від 999  до 2 299 грн.
Сковорода Tefal Emotion+ 26см чорний (E3277744) E3277744
Itbox.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Мультисковорода Tefal Emotion+ 26 см (E3277744)
Stls.store (Київ)
1 449 грн.
← купити
Мультисковорода Tefal Emotion+ 26 см E3277744
Shop.Tefal.ua (Київ)
← купити
Tefal E3277744
Mallprix.com (Київ)
1 380 грн.
← купити
Сковорода TEFAL Emotion+ 26 см Stainless Steel (E3277744) E3277744
FOXTROT.UA (Київ)
2 299 грн.
← купити
Мультисковорода Tefal Emotion+ 26 см чорна (E3277744)
MAUDAU (Київ)
← купити
Tefal E3277744 Emotion+ 26 см E3277744Emotion+26см
COMFY.ua (Київ)
← купити
Сковорода Tefal Emotion+ 26см чорний (E3277744) E3277744
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мультисковорода Tefal Emotion+, 26см, нержавіюча сталь, бакеліт, чорний (E3277744) UA E3277744
Sota.store (Київ)
← купити
Сковорода TEFAL E3277744 Emotion
ТЕХНОточка (Київ)
999 грн.
← купити
Tefal Сковорідка Tefal Emotion +, 26см Black E3277744
MTA.ua (Київ)
← купити
Мультисковорода глибока Tefal Emotion+ 26 см (E3277744)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tefal Emotion+ E3277744, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Tefal Emotion+ E3277744. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Tefal Emotion+ E3277744 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія