шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити дриль / шурупокрут Tekhmann TCD-90/i12 Kit за ціною від 1764 грн.
Відео 2Фото 10

Характеристики та опис Tekhmann TCD-90/i12 Kit

Ємність акумулятора (Агод): 2; Напруга батареї (В): 12; Комплектний акумулятор: 1 шт.; Джерело живлення: акумулятор; Зарядний пристрій: зарядний тип пристрою TBC-20/i12; кейс; підсвічування: підсвічування; ударний режим; Гальмо двигуна; Патрон: під біту; Вага (кг): 0.8; Реверс: повзунковий; Кількість швидкостей: 1
Рейтинг за відгуками:
0
1
Тип пристроюшурупокрут
Конструкціяпістолетна
Характеристики
Кількість обертів2500 об/хв
Макс. кількість ударів3500 уд/хв
Крутний момент90 Нм
Редуктор1-швидкісний
Кількість швидкостей1
Реверсповзунковий
Вага0.8 кг
Патрон
Тип патронапід біту
Захисні функції
Гальмо двигуна
Функції та можливості
Функціїударний режим
підсвічування
Комплектаціякейс (сумка)
зарядний тип пристрою TBC-20/i12
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Акумуляторна платформаTekhmann i12
Напруга батареї12 В
Ємність акумулятора2 Агод
Модель акумулятораTAB-20/i12
Сумісні акумуляториTAB-20/i12, TAB-40/i12
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2100 грн.

отличная модель, очень понравилось
30 січня 2023, 00:51 #
Переваги:Відносно тихий, невеличкий, зручний, підходять батареї від дніпро м

Недоліки:Недоліків незнайшов.

Коментар:Рекомендую, вартий своїх грошей які він точно відпрацює, дуже зручний хват.

Автор:Борис Ковальчук  пользуюсь Tekhmann TCD-90/i12 кілька місяців

від 1 764  до 2 410 грн.
Гвинтоверт ударний акумуляторний Tekhmann TCD-90/i12 KIT 12В АКБ 1х2А·г (849196) 849196
Moyo.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Tekhmann 849196
Mallprix.com (Київ)
1 915 грн.
← купити
Гайковерт Tekhmann TCD-90/i12 + АКБ TAB-20/i12 + ЗП TBC-20/i12 (849196) 849196
Brain.com.ua (Київ)
1 764 грн.
← купити
Гайковерт Tekhmann TCD-90/i12 + АКБ TAB-20/i12 + ЗП TBC-20/i12 (849196) 849196
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гайковерт Tekhmann TCD-90/i12 + АКБ TAB-20/i12 + ЗП TBC-20/i12 (849196) 849196
Comtrading.ua (Київ)
1 957 грн.
← купити
Гайковерт Tekhmann TCD-90/i12 + АКБ TAB-20/i12 + ЗП TBC-20/i12 (849196) 849196
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Гайковерт Tekhmann TCD-90/i12 + акб TAB-20/i12 + зп TBC-20/i12 (849196)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 827 грн.
← купити
Гайковерт Tekhmann TCD-90/i12 + АКБ TAB-20/i12 + ЗП TBC-20/i12 (849196)
MAUDAU (Київ)
2 410 грн.
← купити
Tekhmann TCD-90/i12 KIT Black (849196) 849196
Kvshop.com.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tekhmann TCD-90/i12 Kit, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дриль / шурупокрут Tekhmann TCD-90/i12 Kit. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дриль / шурупокрут Tekhmann TCD-90/i12 Kit у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія