шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити дриль / шурупокрут Tekhmann TCS-3.6/2000 Kit за ціною від 889 грн.

Характеристики та опис Tekhmann TCS-3.6/2000 Kit

Ємність акумулятора (Агод): 2; Напруга батареї (В): 3.6; Комплектний акумулятор: вбудований; Джерело живлення: акумулятор; Зарядний пристрій: без зарядного пристрою; підсвічування: підсвічування; Патрон: під біту; Вага (кг): 0.25; Реверс: на пусковій кнопці; Кількість швидкостей: 1; Редуктор: 1-швидкісний
Тип пристроювикрутка
Конструкціяпряма
Характеристики
Кількість обертів250 об/хв
Крутний момент5 Нм
з регулюванням
3 ступенів
Редуктор1-швидкісний
Кількість швидкостей1
Реверсна пусковій кнопці
Вага0.25 кг
Патрон
Тип патронапід біту
Функції та можливості
Функціїпідсвічування
Комплектаціянабір біт
USB-кабель
без зарядного пристрою
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумуляторвбудований
Напруга батареї3.6 В
Ємність акумулятора2 Агод
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  850 грн.    до  1050 грн.

від 889  до 1 156 грн.
Tekhmann 854939
Mallprix.com (Київ)
908 грн.
← купити
Викрутка акумуляторна Tekhmann TCS-3.6/2000 KIT (854939) 854939
Brain.com.ua (Київ)
1 000 грн.
← купити
Tekhmann TCS-3.6/2000 KIT (854939) TCS-3.6/2000KIT(854939)
COMFY.ua (Київ)
905 грн.
← купити
Викрутка акумуляторна Tekhmann TCS-3.6/2000 KIT 3.6В 1х2А·год 5Нм 250об/хв 0.25кг кейс (854939) UA 854939
Sota.store (Київ)
← купити
Викрутка акумуляторна Tekhmann TCS-3.6/2000 KIT (854939) 854939
Itbox.ua (Київ)
← купити
Викрутка акумуляторна Tekhmann TCS-3.6/2000 KIT (854939) 854939
Comtrading.ua (Київ)
1 156 грн.
← купити
Викрутка акумуляторна Tekhmann TCS-3.6/2000 KIT 3.6В 1х2А·год 5Нм 250об/хв 0.25кг кейс
Mobicase.net (Київ)
889 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tekhmann TCS-3.6/2000 Kit, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дриль / шурупокрут Tekhmann TCS-3.6/2000 Kit. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дриль / шурупокрут Tekhmann TCS-3.6/2000 Kit у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія