шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля TESCOMA Vision 779026 за ціною від 4861 грн.

Характеристики та опис TESCOMA Vision 779026

Країна походження бренду: Чехія; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; багатошарове дно; отвір для пари; використання в духовці; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає; Глибина (см): 17.5;єм (л): 9; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 26
Колір
Тип
каструля
Розмір
26 см
Об'єм
9 л
Глибина
17.5 см
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці
отвір для пари
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Чехія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4500 грн.    до  6250 грн.

від 4 861  до 5 615 грн.
Tescoma 779026 Vision 26 см 9.0 л 779026Vision26см9.0л
COMFY.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Кастрюля Tescoma Vision 26 см 9 л висока з кришкою (779026)
Rozetka.ua (Київ)
5 615 грн.
← купити
Каструля висока VISION d26 см з кришкою, 9,0 л Tescoma 779026
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля Tescoma Vision 9л 779026
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля висока з кришкою Tescoma VISION 779026 9 л
Rozetka.ua (Київ)
4 861 грн.
← купити
Каструля Tescoma Vision 26 см 9 л висока з кришкою (779026)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля Tescoma Vision 26 см 9 л висока з кришкою (779026)
Rozetka.ua (Київ)
5 500 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TESCOMA Vision 779026, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля TESCOMA Vision 779026. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля TESCOMA Vision 779026 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія